• Informacje na temat:

  edyta górniak ilość sprzedanych płyt

Artykuły na temat: edyta górniak ilość sprzedanych płyt
 • Górniak w sądzie w sprawie książki

  Piosenkarka Edyta Górniak chce, by napisano o niej książkę, ale "obiektywną". Nie uważa za taką publikacji Piotra Krysiaka "Edyta Górniak: Bez cenzury" i sądzi się z nim o ochronę dóbr osobistych. Wyrok zapadnie 29 maja.

 • Górniak z Wiśniewskim?

  Już jutro premiera najnowszej płyty Edyty Górniak (35 l.) zatytułowanej "EKG". Prawdziwe EKG fanom Górniak będzie z pewnością potrzebne, gdy dowiedzą się, kto pomagał jej w nagraniu albumu.

 • Posłuchaj nowego Kombii!

  Już w piątek, 15 czerwca, na rynek trafi, nowa płyta zespołu "Ślad". W INTERIA.PL prezentujemy premierowe piosenki zespołu!

 • Polska 2006: Rubikomania

  Nadszedł czas na podsumowanie sprzedaży płyt w Polsce w roku 2006. Mimo kryzysu, polski rynek doczekał się jednak nowej megagwiazdy sprzedającej ogromne ilości płyt, a mianowicie Piotra Rubika.

 • Najpopularniejsze albumy 2002 r.

  Według zestawienia ZPAV, wśród najpopularniejszych w naszym kraju w 2002 roku płyt, bezkonkurencyjne okazało się ostatnie wydawnictwo zespołu Ich Troje. Album "Po piąte... a niech gadają" zamówiono do sklepów w ilości ponad 385 tys. egz. Warto zaznaczyć, że znajdujący się na drugim miejscu duet Tatu zanotował wynik niemal czterokrotnie niższy. Album "200 Po Vstriechnoy" rozszedł się w ilości 94

 • Szczegóły Sopot TOPTrendy

  W dniach 8-11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja festiwalu TOPTrendy. W jego ramach odbędą się jubileuszowe koncerty tekściarza Jacka Cygana i grupy Wilki.

 • Nowy festiwal w Sopocie

  W letnim festiwalowym rozkładzie jazdy w naszym kraju pojawia się nowa pozycja. Począwszy od tego roku, w Operze Leśnej w Sopocie odbywać się będzie impreza pod nazwą "Top/Trendy". Pierwszą edycję zaplanowano na 2 i 3 lipca. Internetowym patronem jest portal INTERIA.PL.

 • Festiwal Top/Trendy coraz bliżej

  Już za kilka dni rusza pierwsza edycja nowego festiwalu muzycznego - Top/Trendy. Koncerty odbędą się w Operze Leśnej w Sopocie 2 i 3 lipca. Wystąpi czołówka wykonawców z polskiej sceny muzycznej oraz specjalny gość zagraniczny.

 • Jacek Królik, gitarzysta Brathanków i wzięty muzyk sesyjny, odpowiadając na nasze pytanie, jak ocenia mijający rok, nie krył zadowolenia. "Dla mnie był to rok udany pod każdym względem, ale i bardzo pracowity. Życzyłbym sobie tylko, żeby następny nie był gorszy" - powiedział.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.