• Informacje na temat:

  edyta górniak makijaz

Artykuły na temat: edyta górniak makijaz
 • Edyta Górniak znów zakochana? Sensacyjne doniesienia tabloidu

  Dopiero co zakończyła związek z młodszym od siebie Mateuszem, a już spotkała innego mężczyznę, do którego jej serce mocniej zabiło? Jak donosi jeden z tygodników, w życiu Edyty Górniak (45 l.) pojawił się pewien wyjątkowy facet! Kim on jest?

 • Górniak bez makijażu

  Edyta Górniak przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze jest doskonale "zrobiona" - pełen makijaż, wystylizowana fryzura, starannie dobrane ciuszki. Ale nie taką kocha ją mąż Darek Krupa. On woli Edytę w wydaniu zupełnie naturalnym - twierdzi "Fakt".

 • Edyta Górniak kpi z Justyny Steczkowskiej! Pozwoliła sobie na niewybredny żart!

  Edyta Górniak (45 l.) przez pewien czas nie była zbyt chętna do rozmów z dziennikarzami. Teraz się to odmieniło i wokalistka często pozwala sobie na coraz to luźniejsze wywiady. Tym razem podczas jednego z nich oberwało się nawet Justynie Steczkowskiej (45 l.).

 • Edyta Górniak: Fajna dziewczyna?

  Skromna, nieśmiała, pełna obaw, ale także pracowita, koleżeńska i niezwykle obowiązkowa - taką siebie prezentuje nam dziś Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak (42 l.) kilka tygodni temu pogodziła z mamą. Czy wyciągnie rękę również do siostry, z którą nie kontaktowała się przez całe lata?

 • Górniak, pokaż nogi

  Polska wokalistka Sara May odniosła się na swoim blogu do wypowiedzi Edyty Górniak na temat eksponowania urody.

 • Edyta Górniak wściekła na ekipę "The Voice..."! Poszło o jajko!

  ..."Fakt" opisał skandaliczne zachowanie Edyty Górniak (41 l.) na planie muzycznego show TVP! Diwa już znalazła winnych, którzy są odpowiedzialni za rozsiewanie krzywdzących ją plotek!

 • Górniak dała się we znaki

  Ekipa pracująca na planie programu "Jak oni śpiewają" ma już dość Edyty Górniak.

 • Skandal z Górniak w show TVN! Wszystko było od początku ustalone?!

  Czwarta edycja programu od początku budziła spore emocje. Produkcji udało się zaangażować naprawdę ciekawe gwiazdy.  Jedną z nich była bez wątpienia Edyta Górniak, która jeszcze przed emisją(...) przepłynąć ponad 100 metrów i dopłynąć do wyspy, na której znajdowały się niezbędne do wykonania zadania rekwizyty. Edyta oczywiście miała z tym spory problem, a przy okazji podzieliła się z widzami...

 • 50 tysięcy złotych za jedną piosenkę?

  Wokalistka Edyta Górniak w kilka minut zarobiła małą fortunę - donosi "Fakt".

Zdjęcia na temat: edyta górniak makijaz
Wideo na temat: edyta górniak makijaz
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...