• Informacje na temat:

  edyta górniak na top trendy

Artykuły na temat: edyta górniak na top trendy
 • Kto wystąpi na Top Trendy?

  To będzie wyjątkowe święto muzyczne - zapowiadają organizatorzy. Od 4 do 6 lipca na scenie w Operze Leśnej w Sopocie zobaczymy największe gwiazdy. Wśród nich pojawią się: Edyta Górniak, Doda(...) wielkiej scenie. W tym roku na scenie "toptrendowej" zaprezentują się: Cuts, Maja Sikorowska, Mikromusic, Plateau, Mietall Waluś Magazine, Manchester, Video, Lov i Jarek Wist. Konkurs "trendy" wskazuje...

 • Wzruszona Edyta Górniak dziękowała

  Edyta Górniak wystąpiła w sobotę (29 maja) na festiwalu Top Trendy w Sopocie z jubileuszowym koncertem z okazji 20 lat pracy artystycznej.

 • Allanek nie rusza palcami

  To nie koniec zmartwień Edyty Górniak (40 l.) związanych ze złamaną ręką Allanka.

 • Festiwal Top/Trendy coraz bliżej

  Już za kilka dni rusza pierwsza edycja nowego festiwalu muzycznego - Top/Trendy. Koncerty odbędą się w Operze Leśnej w Sopocie 2 i 3 lipca. Wystąpi czołówka wykonawców z polskiej sceny muzycznej oraz specjalny gość zagraniczny.

 • Laura wywalczyła Brylantowy Mikrofon

  W jury jak zwykle zasiedli Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska oraz mocno odchudzony Rudi Schubert. Odcinek był o tyle emocjonujący, że do strefy zagrożenia trafiła cała czwórka wykonawców, a poszczególni szczęśliwcy zostali wyłonieni po kolejnych wykonaniach. Jakie nagrody czekały na zwycięzcę? Oczywiście Brylantowy Mikrofon, ale także występ na festiwalu Top Trendy oraz niespodzianka...

 • Najpopularniejsi na festiwalu Top/Trendy

  Blisko 5 tysięcy ludzi bawiło się w czwartek, 3 lipca, w Operze Leśnej w Sopocie, na drugim koncercie nowego festiwalu Top/Trendy. Wystąpili artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt. Głównym prowadzącym koncertu był Cezary Pazura.

 • Doda kontra Feel

  Doda znów staje w szranki z Feel. To może być pojedynek na śmierć i życie. Na "Top Trendach" wystąpi obok Piotra Kupicha i formacji Feel. Piosenkarka nie musi się martwić tym razem o SMS-y, jednak(...) tegorocznych Superjedynek w Opolu Feel zdobył cztery statuetki, a Doda tylko jedną. Na festiwalu Doda spotka też swoją odwieczną rywalkę Edytę Górniak.

 • Najpierw "Trendy"

  Koncert pod nazwą "Trendy" rozpoczął w środę, 2 lipca, dwudniowy festiwal Top/Trendy, zorganizowany w Operze Leśnej w Sopocie. Pierwszego dnia zaprezentowali się młodzi wykonawcy, którzy dopiero walczą o szerszą popularność, m.in. Kulturka, Oxy.Gen, Cool Kids Of Death, Negatyw, Anna Dąbrowska, Marcin Rozynek i Smolik.

 • Bednarek miał operację

  Jak czuje się wykonawca, dla którego wstaje cała publiczność w Sopocie? Kamil Bednarek: - O rany, nie wiedziałem, co się dzieje! Na TOP Trendach było tyle ludzi, taka energia! Gdy w zeszłym roku(...) mojej płycie. W programie Kuby Wojewódzkiego siedziałeś na kanapie z Edytą Górniak. Obiecywała, że pomoże ci w karierze. A jednak to ty, a nie wielka diva, wygrałeś "Bitwę na głosy" i triumfowałeś na...

 • Top Trendy po raz drugi

  23 lutego w Warszawie odbędzie się "Gala Top Trendy 2004", będąca zapowiedzią drugiej edycji festiwalu o takiej samej nazwie, który udanie zadebiutował w ubiegłym roku. Specjalnym gościem będzie "Światowy Idol", Kurt Nilsen z Norwegii. Gospodarzem wieczoru będzie Michał Milowicz, a gościem specjalnym Cezary Pazura. Pojawią się również Kuba Wojewódzki oraz Maciej Rock.