• Informacje na temat:

  edyta górniak o celine dion

Artykuły na temat: edyta górniak o celine dion
 • Edyta Górniak wyjechała do Ameryki za miłością?!

  Stało się! Dom Edyty Górniak (43 l.) w podkrakowskich Mogilanach stoi pusty. Kilka dni temu artystka spakowała ostatnie rzeczy. Z synem Allanem (12 l.) poleciała do… Los Angeles. Na stałe. Allan pójdzie do katolickiej szkoły, a ona sama rzuci się w wir pracy. Tylko co stoi za tak nagłą i zaskakującą decyzją gwiazdy?

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Celine Dion podniosła się po stracie męża! Już nie jest samotna?

  Media donoszą, że Celine Dion (48 l.) znalazła oparcie "w męskich ramionach" po śmierci męża! To bliski przyjaciel Edyty Górniak (44 l.)!

 • Górniak nie zaśpiewa przed Dion

  Wyjaśniła się sprawa domniemanego występu Edyty Górniak przed koncertem Celine Dion na krakowskich Błoniach.

 • Edyta Górniak i David Foster mają się ku sobie?! Tak można wyczytać w jednym z tygodników

  Jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, producent muzyczny David Foster (67 l.) nie tylko pracuje z Edytą Górniak (44 l.), ale podobno stracił dla niej głowę. Ona go podziwia i ceni. Ale czy jest gotowa przyjąć uczucie?

 • Natalia przed Celine

  Informowaliśmy już o tym, że podczas krakowskiego koncertu Celine Dion nie będzie jej poprzedzać Edyta Górniak. Kto zatem zaśpiewa przed kanadyjską gwiazdę?

 • Warszawa, Kraków, Los Angeles... Edyta Górniak (43 l.) zaledwie w trakcie roku zmieniła swój adres trzykrotnie. Gdy na początku lata wyleciała z synem Allanem (12 l.) do USA, nikt nie spodziewał się, że postanowi osiąść za oceanem na stałe.  Tę decyzję podjęła po tym, gdy poznała wpływowego producenta muzycznego Davida Fostera. Współpracował on m.in. z Whitney Houston i Celine Dion.  Dzięki jego...

 • W piątek 12 października na rynek trafiła długo oczekiwana premierowa płyta najpopularniejszej polskiej diwy, Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak nie oszczędza na trasie koncertowej. Kupiła mikrofon za 40 tys. zł!

  Edyta Górniak (43 l.) postanowiła sporo zainwestować w swoje muzyczne tournee. Podczas występów śpiewać będzie do niezwykle drogiego mikrofonu.

 • Golcowie pokonali Edytę Górniak

  Zaledwie tydzień Edyta Górniak cieszyła się z prowadzenia na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Jej najnowsza płyta zatytułowana "Perła" tym razem znalazła się na miejscu drugim. Na pierwsze awansowała grupa Golec uOrkiestra z albumem "Golec uOrkiestra 3 -Kiloherze prosto w serce", a na pozycje trzecią spadła ścieżka dźwiękowa z filmu "Władca pierścienia".

Wideo na temat: edyta górniak o celine dion
 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...

 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...

 • Headshot. Mroczna karma

  Uczciwy policjant Tul nagle znajduje się w potrzasku. Pewien wpływowy polityk zaczyna poważnie go szantażować, a następnie oskarża o zbrodnię, której Tul nie popełnił. Tul nie ma wyjścia. W poczuciu rozczarowania i złości na świat, w którym żyje, rozpoczyna pracę, w której nie ma miejsca na żal i litość. Staje się zawodowym mordercą. Jest na usługach podejrzanej grupy kierowanej przez guru podziemia o imieniu Demon, dla którego zło jest korzeniem wszystkich ludzkich spraw. Ma za zadanie...