• Informacje na temat:

  edyta górniak o violetcie villas

Artykuły na temat: edyta górniak o violetcie villas
 • Wiele lat temu Edyta Górniak (45 l.) pomogła Violetcie Villas finansowo. Dziś jest gotowa wesprzeć powstającą izbę pamięci w domu gwiazdy w Lewinie Kłodzkim.

 • Górniak też nie chce Villas?

  Czy pomimo płomiennych zapowiedzi Edyty Górniak, nie dojdzie do współpracy piosenkarki i Violetty Villas?

 • Rząd pomoże Violetcie Villas

  ...inni artyści i dziennikarze: Jacek Cygan, Edyta Górniak, Krzysztof Szewczyk i Zbigniew Wodecki... "Jeżeli sytuacja wymaga pomocy dla Villas, to ogłoście numer konta i będziemy na nie dobrowolnie(...) emeryturę" - twierdzi Edyta Górniak. "Ja też staram się coś z tym zrobić, mam nawet pewien projekt, o którym jeszcze za wcześnie mówić. Trzeba pomagać, ale należy też pamiętać, aby ta pomoc była w jakiś...

 • Rozchwytywana Violetta Villas

  Zapowiadany powrót 70-letniej Violetty Villas na scenę to jak na razie możliwe występy w popularnych programach telewizyjnych.

 • Górniak odmówiła Villas?

  Mąż Edyty Górniak uważa, iż współpraca jego żony z diwą polskiej piosenki może jej bardzo zaszkodzić.

 • Violetta Villas, która powoli powraca do aktywnego życia artystycznego, odniosła się do pogłosek na temat planowanego duetu z Edytą Górniak.

 • Villas zaśpiewa piosenki Wiśniewskiego

  Zawodowa przyjaźń Violetty Villas i Michała Wiśniewskiego jest w rozkwicie. Artystka zdradziła, że teksty piosenek na jej nową płytę napisze właśnie Czerwony.

 • Górniak i Villas w duecie?

  Szykuje się jeden z polskich duetów wszech czasów!

 • Górniak chce odseparować męża od syna

  Romans Edyty Górniak z tajemniczym biznesmenem rozpoczął się, kiedy mąż piosenkarki walczył z chorobą. "Darek nie miał siły ani głowy do tego, by adorować i rozpieszczać żonę tak, jak robił to do tej pory. Właśnie wtedy Edyta zaczęła znikać z domu" - mówi informator jednego z magazynów.

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.

Wideo na temat: edyta górniak o violetcie villas
 • Dziennikarz błaga Górniak o wybaczenie!

  Robert Patoleta (38 l.) od kilku lat przeprowadza na salonach wywiady z gwiazdami i celebrytkami, które potem zamieszcza w Internecie. Ostatnio jego rozmowa z Edytą Górniak (40 l.) odbiła się(...) rozmowa" - rzuciła Górniak na odchodne. Wygląda na to, że dziennikarz bardzo się tym przejął. Z tego powodu postanowił się nieco pokajać przed gwiazdą. Cóż, dawno nie widzieliśmy tyle ilości wazeliny

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Violette

  Filmowy portret francuskiej pisarki Violette Leduc - od momentu gdy zachęcona przez męża zaczyna pisać, poprzez lata naznaczone brakiem sukcesu i chorobą, aż do wydania kultowego "Bękarta" (1964 r.). Przyjaźń z Simone de Beauvoir, jednej z pionierek współczesnego feminizmu i autorki słynnej "Drugiej płci" (1949 r.) stanie się najważniejszą relacją w życiu Leduc. Silna więź między kobietami, pełna skrajnych emocji i zwrotów będzie mieć największy wpływ na jej twórczość oraz życie osobiste....