• Informacje na temat:

  edyta górniak odpadła

Artykuły na temat: edyta górniak odpadła
 • Ewa Kasprzyk jest wściekła! Edyta Górniak wykorzystała jej córkę?

  ...się w drużynie samej Edyty Górniak (43 l.), która chwaliła jej umiejętności wokalne. Jednak odpadła przed finałem. Górniak, żegnając ją w programie, życzyła jej na przyszłość, by wreszcie otworzyła się emocjonalnie. To oburzyło Ewę Kasprzyk. "Moja córka została w programie przedstawiona w taki sposób, by Edyta Górniak mogła poprawić sobie wizerunek!" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Edyta Górniak i Małgorzata Bernatowicz: Diwa pomoże jej uwierzyć w siebie?

  Choć przygoda Małgorzaty Bernatowicz (28 l.) z „The Voice of Poland” dobiegła końca, jej trenerka, Edyta Górniak (42 l.), nie zamierza z niej rezygnować. Zwłaszcza, że rozumie jej problemy.

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Superniania przeprosiła Edytę Górniak

  Superniania Dorota Zawadzka na imprezie zorganizowanej po finale "Tańca z gwiazdami" przeprosiła Edytę Górniak za swoje złośliwości pod jej adresem.

 • Ewa Szlachcic "Plan": Intymna opowieść o przeznaczeniu

  Akustyczna piosenka "Plan" to kolejna zapowiedź solowej płyty Ewy Szlachcic, która pojawiła się w pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • Górniak wciąż przeżywa przegraną?

  Edyta Górniak (40 l.) miała być główną gwiazdą dwójkowego show. Gwiazdorska była też jej gaża - za udział w programie zgarnęła - bagatela! - 350 tys. złotych. Tym trudniej zatem - jak pisze magazyn "Gwiazdy" - jest jej teraz przełknąć gorycz porażki. "Dotychczas żyła w przeświadczeniu, że nikt nie jest w stanie jej zagrozić" - wyznaje przyjaciel piosenkarki. "Po tym, jak odpadła w show...

 • Górniak odpadła z "Tańca..."!

  W półfinale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Edyta Górniak i Jan Kliment. Para zdobyła zbyt mało głosów, aby pozostać w programie. Do finału awansowali Monika Pyrek i Robert Rowiński oraz Paweł Staliński i Izabela Janachowska.

 • Górniak traci fanów

  Mimo że teoretycznie Edyta Górniak jest największą gwiazdą obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" , widzowie niechętnie oddają jej swoje głosy.

 • Edyta Górniak: Jestem pod ogromną presją

  W rozmowie z INTERIA.PL Edyta Górniak potwierdziła, że otrzymała propozycje wzięcia udziału w telewizyjnych konkursach talentów w roli jurorki bądź trenerki. - Zostało mi jeszcze kilka dni do podjęcia decyzji - zdradziła wokalistka.

Wideo na temat: edyta górniak odpadła
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...