• Informacje na temat:

  edyta górniak party

Artykuły na temat: edyta górniak party
 • Edyta Górniak zaśpiewa na Sunrise Festiwal, a potem wyda krocie na after-party!

  Edyta Górniak (46 l.) już w najbliższą niedzielę zaśpiewa na Sunrise Festiwal 2019 w Kołobrzegu. Po występie artystka zaplanowała moc wrażeń dla najbliższych przyjaciół. Wiemy, ile wyda na after-party i kto prawdopodobnie pojawi się w wynajętym przez divę VIP roomie.

 • Jacek Cygan o Edycie Górniak: Wciąż genialnie śpiewa

  Jacek Cygan zaapelował, by nie popełniać błędu i nie przekreślać przedwcześnie dalszej kariery Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak zostanie mamą po raz drugi?

  Edyta Górniak niedawno skończyła 45 lat. Z okazji urodzin podzieliła się swoim marzeniem. Okazuje się, że... chciałaby zostać mamą po raz drugi! Czy jej się uda?

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

 • Edyta Górniak ma nowego przyjaciela. To multimilioner!

  Edyta Górniak (45 l.) prowadzi w Los Angeles naprawdę ciekawe życie. Jak czytamy w jednej z gazet, poznała w Stanach milionera, a w jego willi dała prywatny koncert! Okazuje się, że ona i bogacz się polubili, ale ich znajomość nie wychodzi poza ramy przyjaźni.

 • "The Voice Of Poland": Udają, że się nie widzą?

  Kolejne doniesienia na temat napiętej atmosfery pomiędzy jurorkami Edytą Górniak i Justyną Steczkowską.

 • Edyta Górniak rozstała się z kolejnym partnerem! Co tym razem poszło nie tak?!

  Wybory, których dokonuje ostatnio Edyta Górniak (46 l.) w kwestii partnerów, są coraz dziwniejsze. Okazuje się, że kolejny związek gwiazdy nie przetrwał próby czasu.

 • Edyta Górniak zatańczy?

  Kolorowy magazyn "Party" donosi o przygotowaniach do kolejnej edycji popularnego programu "Taniec z gwiazdami".

 • Edyta Górniak wystąpi w „Agent Gwiazdy 4”?! To nie koniec niespodzianek!

  Kołakowska (41 l.), czy Zofia Zborowska (31 l.). Jednak prawdziwą rewelacją może okazać się udział ...Edyty Górniak (46 l.)! Jak donosi "Party!", zdjęcia do nowego sezonu ruszyły 15 listopada na hiszpańskiej wyspie Fuerteventurze, a Górniak poleciała tam kilka godzin po koncercie urodzinowym. Nie wiadomo jednak, jak gwiazda planuje połączyć pracę, koncerty, których obecnie gra całkiem sporo, z udziałem...

 • Lis bardziej atrakcyjny niż Doda

  Magazyn "Forbes" jak co roku stworzył ranking najcenniejszych polskich gwiazd. Według gazety, największą medialną wartość reklamową, spośród rodzimych ikon dużego i małego ekranu, ma Marek Kondrat. Wysoko uplasował się także Tomasz Lis, który pokonał m.in. Dodę i Edytę Górniak.