• Informacje na temat:

  edyta górniak placze

Artykuły na temat: edyta górniak placze
 • Edyta Górniak już baluje z nowym facetem. Poleciała do...

  Tabloidy donoszą, że Edyta Górniak (42 l.) nie płacze po Piotrku Schrammie (39 l.), do którego jej "uczucie wygasło", i znalazła pocieszenie w ramionach dużo młodszego mężczyzny.

 • Jubileusz RMF FM: Perfect artystą 25-lecia!

  Artysta 25-lecia wybrany! Podczas koncertu Jubileusz 25 lat RMF FM nagrodę dla najważniejszego zespołu w historii stacji wręczono zespołowi Perfect.

 • Piotr Krysiak: Edyta Górniak próbowała dwa razy popełnić samobójstwo

  Piotr Krysiak, biograf Edyty Górniak (41 l.), udzielił w 2005 roku wywiadu, w którym nie zostawił na celebrytce suchej nitki! Co takiego zdradził?

 • Edyta Górniak wyjaśnia

  Edyta Górniak postanowiła osobiście skomentować decyzję sądu, który przychylił się do jej pozwu i zakazał gazetom "Fakt" i "Super Express" publikowania informacji na jej temat. U nas już teraz możecie zobaczyć fragment wypowiedzi dla Polsatu. Przy okazji wokalistka zapowiedziała również powrót na scenę muzyczną.

 • Don Vasyl odsłania kulisy rodzinnych relacji Edyty Górniak. Nie miała łatwego dzieciństwa!

  Edyta Górniak (43 l.) ma za sobą niełatwe dzieciństwo. Wszystko za sprawą ojca, Jana Górniaka (†55 l.), który nadużywał alkoholu i urządzał w domu pijackie awantury. Na koniec zostawił rodzinę. Zmarł dziewięć lat temu, ale nigdy nie zdołał na dobre pogodzić się z bliskimi.

 • Dariusz K. płakał, gdy prowadzono go do aresztu

  Jak wynika z relacji tabloidów, do byłego męża Edyty Górniak Dariusza K. powoli dociera, czego się dopuścił.

 • Matka Dariusza K. przerywa milczenie. "Mój syn płacze i tuli się do mnie jak dziecko"

  ...wypowiedź Edyty Górniak, w której celebrytka stwierdziła, że w życiu Allanka w końcu zapanował "spokój i stabilizacja", nie chciała tego komentować. Powiedziała jedynie, że "to nie jest łatwy czas ani dla Darka, ani dla Edyty". "Łatwo powiedzieć coś w emocjach i zranić tym życzliwych sobie ludzi. Edyta wie, że Allan zawsze mógł i może liczyć na mnie i moich bliskich".

 • Zapłakana 16-latka w "The Voice Of Poland": To wina producentów?

  Nie ustają kontrowersje po pokazanym w ostatnim "The Voice Of Poland" nieudanym występie 16-letniej Olgi Chaładaj.

 • Górniak płacze w sądzie

  Jesteśmy coraz bardziej ciekawi, co zawierają materiały, którymi w ubiegłym roku dwaj mężczyźni szantażowali Edytę Górniak (34 l.). Z rozprawy sądowej piosenkarka wyszła roztrzęsiona.

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Wideo na temat: edyta górniak placze
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...