• Informacje na temat:

  edyta górniak spotkanie z fanami

Artykuły na temat: edyta górniak spotkanie z fanami
 • Edyta Górniak wybaczy Williamowi?! Allan chce ich pogodzić!

  Edyta Górniak (44 l.) jest załamana, że kolejny raz zawiodła się na mężczyźnie. Nie tylko ona przeżywa obecną sytuację, ale także jej syn, Allan (13 l.).

 • Edyta Górniak podpisuje płyty

  Światowa premiera albumu "Invisible", zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami Edyty Górniak, odbyła się w Polsce. Z tej właśnie okazji zaplanowane zostały spotkania z fanami, podczas których artystka podpisywać będzie swoje płyty. Wszystkich fanów artystki zapraszamy do Poznania i Łodzi.

 • Edyta Górniak ma teraz trudny czas. Gdzie szuka ukojenia?

  Edyta Górniak (46 l.) nie ma ostatnio łatwego czasu. Zwłaszcza, że rozstała się ze swoim ukochanym Mateuszem (34 l.). A wcześniej przeżyła wielki dramat - straciła ciążę. Stara się jednak iść dalej z podniesioną głowa. Ukojenie może znaleźć w muzyce. Ostatnio wystąpiła na koncercie w Gdańsku, a jej zdjęcia z tej imprezy mogą dać do myślenia.

 • Tramwaj Edyty Górniak

  Piosenkarka została uhonorowana w środę, 24 października, we Wrocławiu specjalnym fotelem w tramwaju zwanym "Ruchomą Aleją Gwiazd".

 • Edyta Górniak (44 l.) bardzo ceni sobie kontakt ze swoimi fanami, a z niektórymi jest nadzwyczaj blisko. Nic dziwnego, że tak bardzo poruszyła ją nagła śmierć młodej dziewczyny, która była wielbicielką talentu piosenkarki!

 • Edyta Górniak straciła pół miliona

  Czy perfekcjonizm Edyty Górniak wpędzi gwiazdę w kłopoty finansowe?

 • Edyta Górniak rezygnuje z "The Voice Kids". Wydała specjalne oświadczenie

  Edyta Górniak (45 l.) przeżywa trudne chwile. Jej mama w nocy ze środy na czwartek trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Piosenkarka postanowiła zrezygnować z pracy nad programem "The Voice Kids", o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Edyta Górniak: Obsesja prasy brukowej

  Edyta Górniak komentuje doniesienia na temat rzekomego romansu z muzykiem swojego zespołu.

 • Edyta Górniak wraca do Polski? Koszt życia w Stanach przerażająco wysoki!

  Życie na dwa kontynenty jest bardzo męczące, Edyta Górniak (44 l.) zaczyna więc myśleć o zmianie. Tym bardziej że do powrotu do kraju namawia ją ukochany syn Allan (13 l.).

 • Edyta Górniak dementuje

  Edyta Górniak zdecydowała się na bezprecedensowe zdementowanie krążących od pewnego czasu plotek o jej rzekomej ciąży i romansie z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. W specjalnym wywiadzie, jakiego udzieliła w tym tygodniu w Londynie telewizji Polsat, powiedziała, że na zabranie głosu na ten temat zdecydowała się ze względu na fakt, iż obraża się głowę państwa i jego rodzinę. Przy okazji

Wideo na temat: edyta górniak spotkanie z fanami
 • Spotkanie w Palermo

  "Spotkanie w Palermo" to najnowszy film Wima Wendersa (Niebo nad Berlinem, Buenavista Social Club), w którym razem z bohaterem, podobnie jak miało to miejsce w Lisbon Story, poznajemy niezwykłe miasto na południu Włoch, w rytm fantastycznej muzyki Nicka Cave'a, Lou Reeda, Toma Waitsa, Portishead i wielu innych. Finn (Campino) współpracuje z największymi domami mody i najpiękniejszymi modelkami. W jego życiu nie brakuje intensywnych wrażeń, luksusu i sławy, powoli jednak zaczyna tęsknić za...

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...