• Informacje na temat:

  edyta górniak wiek

Artykuły na temat: edyta górniak wiek
 • Edyta Górniak ma rozdarte serce! Nie wie, co robić dalej z tą miłością!

  Edyta Górniak (45 l.) jest zakochana, więc nie marzy o powrocie do Stanów. Martwi się jednak o syna, który wkrótce zaczyna naukę w Los Angeles.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Edyta Górniak emigruje z Polski?! Czuje się niedoceniana!

  Od lat nie nagrała piosenki na miarę przeboju "To nie ja". Od dawna nie wydała też nowej płyty. Mimo to Edyta Górniak (42 l.) wciąż jest traktowana w Polsce jak wielka diwa.

 • Edyta Górniak traci głos?

  Wokalistka Edyta Górniak nie jest zadowolona ze swojego głosu - twierdzi bulwarówka "Fakt".

 • Syn Edyty Górniak zamieszkał w internacie. Co na to piosenkarka?

  Tak uparty syn Edyty Górniak (45 l.), Allan (14 l.), nie był nigdy!

 • Edyta Górniak odkrywa talenty

  "Niepowtarzalną szansą dla nieodkrytych jeszcze talentów" nazywa Edyta Górniak swój nowy konkurs, ogłoszony na stronie internetowej. Wokalistka zachęca w nim tekściarzy i kompozytorów do nadsyłania efektów własnej weny twórczej, które, po obróbce profesjonalistów, mają szansę trafić na kolejny album Edyty.

 • Górniak: Komunii Allanka nie będzie!

  ...​Kolejny spór Edyty Górniak z byłym mężem: tym razem o wiarę, w której wychowują syna.

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • Górniak nie może adoptować dziecka!

  ...dzieci. Według tych zaleceń dziecko może być przysposobione jedynie w przypadku, gdy przysposabiający osiągnął określony wiek. Nie może to być mniej niż 21 i więcej niż 35 lat! Edyta w tym roku kończy 41 lat i raczej nie ma już szans na adopcję. Poza tym cała procedura obejmuje udział w specjalistycznych kursach, trwających prawie 2 lata, o czym diwa jakoś zapomniała. Górniak mogłaby adoptować...

 • Joanna Liszowska zdobyła Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy, główne nagrody drugiej edycji programu "jak Oni śpiewają"! W finale pokonała Piotra Polka.

Wideo na temat: edyta górniak wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...