• Informacje na temat:

  edyta górniak www

Artykuły na temat: edyta górniak www
 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Edyta Górniak: Premiera singla

  We wtorek, 12 listopada, ukazuje się nowy singel Edyty Górniak, na którym znajdzie się między innymi tytułowa piosenka z najnowszej płyty wokalistki - "Perła". Natomiast za dwa dni, w czwartek, 14 listopada, Edyta zdmuchnie 30 świeczek z urodzinowego tortu.

 • Nowy singel Edyty Górniak

  Edyta Górniak rusza na podbój Europy z kolejnym singlem z płyty "Invisible". Po sporym sukcesie piosenki "Impossible", tym razem do stacji radio wych trafił utwór "The Story So Far". Liczący się portal www.chartdance.de opublikował niezwykle pozytywną recenzję nowego singla Edyty.

 • Edyta Górniak się wyprowadza

  Popularna wokalistka opuszcza mieszkanie w Milanówku - donosi serwis www.showbiznes.eu.

 • Zjedz obiad z Edytą Górniak

  Oficjalna internetowa strona Edyty Górniak zaprasza wszystkich fanów wokalistki do udziału w dość nietypowym konkursie. Główną nagrodą jest wspólny obiad, który Edyta skosztuje w domu zwycięzcy. Cała zabawa ma charakter kulinarny.

 • Mel C: Utwór Edyty Górniak

  Doczekaliśmy się czasów, kiedy to zagraniczni artyści zaczynają śpiewać utwory znane z repertuaru naszych krajowych gwiazd. Mało tego, sprawa dotyczy wykonawców z najwyższej światowej półki. Na najnowszej płycie Mel C, jednej z wokalistek Spice Girls, usłyszymy utwór "Soul Boy", pochodzący z repertuaru Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak: Gratka dla fanów

  Wielbicieli Edyty Górniak, zwłaszcza tych krakowskich, czekają nie lada atrakcje. W czwartek, 5 grudnia, słynna wokalistka będzie gościem radia RMF FM i portalu INTERIA.PL. W programie "Karta klubowa", dzięki prowadzonemu jednocześnie czatowi, będzie można zadać piosenkarce pytanie "na żywo". Dzień później w Krakowie odbędzie się zlot fanów artystki.

 • Edyta Górniak: Na podbój Niemiec

  Wiele mówi się ostatnio o podboju rynku niemieckiego przez zespół Ich Troje. Tymczasem serca naszych zachodnich sąsiadów próbuje także zdobyć inna polska gwiazda pop, Edyta Górniak. Do niemieckich rozgłośni radio wych trafił niedawno singel zatytułowany "Impossible", a pozytywne recenzje zbiera teledysk do tego utworu.

 • Schizma w Korei!

  Nie tylko Edyta Górniak reprezentuje nasz kraj w Korei przy okazji mistrzostw świata w piłce nożnej. Na tegorocznej edycji największego międzynarodowego festiwalu rockowego w Korei "Busan International Rock Festival" odbywającego się w mieście Busan - czyli dokładnie tam gdzie reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz, wystąpi zespół Schizma - weterani polskiej sceny niezależnej.

Wideo na temat: edyta górniak www
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...