• Informacje na temat:

  edyta górniak zdjęcia na plaży

Artykuły na temat: edyta górniak zdjęcia na plaży
 • Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz: Co dalej z ich znajomością? Pojawiły się sugestywne zdjęcia

  Plaża w Sopocie. Na leżakach opala się para. On to były piłkarz Arki Gdynia, 38-letni Tomasz Mazurkiewicz. Towarzyszy mu brunetka. Rozmawiają, uśmiechają się do siebie, on kładzie rękę na jej udzie. W drodze powrotnej z plaży trzymają się za ręce lub obejmują. Czyżby znajomy Edyty Górniak (46 l.) znalazł już sobie nowy obiekt uczuć?

 • Edyta Górniak poruszona śmiercią chłopca na plaży!

  Na wakacje Edyta planowała zabrać nie tylko syna, ale i mamę. Niestety, kłopoty zdrowotne zatrzymały panią Grażynę w kraju.

 • Korwin-Piotrowska broni nagiej Górniak

  Nie jest tajemnicą, że Karolina Korwin-Piotrowska i Edyta Górniak, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Dziennikarka wykorzystuje niemal każdą okazję, by dopiec wokalistce...

 • Doda wygrała z tabloidem

  ...coraz częściej procesy przeciw kolorowym pismom za naruszanie dóbr osobistych, najczęściej o naruszenie prywatności (kilka takich procesów wygrała np. Edyta Górniak). Redakcje dowodzą ze swej strony(...), które miała na sobie tego dnia, "wycięto" ze zdjęcia komputerowo. Redakcja replikowała, że agencja fotograficzna, od której kupiono zdjęcia, zapewniała, iż obróbki nie było. Po procesie - częściowo...

 • Tabloid ma przeprosić Dodę

  Wydawca "Super Expressu" ma przeprosić Dodę za podanie nieprawdy, jakoby popularna piosenkarka pojawiła się na jednej z branżowych imprez bez bielizny - orzekł we wtorek (24 marca) Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.