• Informacje na temat:

  edyta herbuś boi

Artykuły na temat: edyta herbuś boi
 • "Klan": Edyta Herbuś zagra w... erotyku?

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z „Klanu”, nie kryje, że chciałaby zagrać w ekranizacji erotycznej powieści Blanki Lipińskiej „365 dni”, która określana jest mianem kaszubskiego porno. Aktorka i tancerka uważa, że idealnie pasuje do roli Laury...

 • Edyta Herbuś w serialu!

  Edyta Herbuś coraz częściej pojawia się na małym ekranie. Tym razem wystąpiła gościnnie w "Nowej" . W jednym z odcinków zagrała tajemniczą kobietę.

 • Edyta Herbuś: Koniec sielanki. Szykuje się bolesne rozstanie z ukochanym?

  W życiu nowego ukochanego Edyty Herbuś (były Doroty Gardias-Skóry) zaszły ostatnio zmiany, które kosztują wiele nieprzespanych nocy. Czy zaważy to także na związku tancerki?

 • Edyta Herbuś zagra u Trelińskiego?

  Jej mężczyzna zawsze zatrudniał w filmach kobiety, które kochał. Czy Edyta Herbuś wystąpi w filmie Mariusza Trelińskiego?

 • Edyta Herbuś i Agnieszka Kaczorowska: Konflikt wciąż narasta!

  Edyta Herbuś (34 l.) boi się, że przez Bożenkę straci pieniądze?

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Edyta Herbuś załamana! Przez aferę...

  Edyta Herbuś (33 l.) nie potrafi się podnieść po aferze związanej z byłą już menedżerką. Co dalej z jej karierą?

 • Herbuś kupuje dom... w Toskanii

  Jeszcze niedawno Edyta Herbuś marzyła o mieszkaniu w stolicy. A ponieważ pragnienie się spełniło, ma kolejne. Tym razem śni o domu w słonecznej Toskanii.

 • Mariusz Treliński znalazł nową muzę? To już definitywny koniec z Edytą Herbuś?

  Czyżby Mariusz Treliński (54 l.) już znalazł następczynię Edyty Herbuś (35 l.)? Widziany był z piękną modelką. Zabrał ją na imprezę, a później zadbał o jej bezpieczny powrót do domu.

 • Herbuś: Chce ślubu i dziecka

  Jej historia przypomina bajkę o Kopciuszku. Edyta Herbuś bardzo ciężko pracowała, żeby z rodzinnych Kielc wyruszyć w wielki świat. Dzisiaj jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek polskiego show- -biznesu. Znalazła też mężczyznę swojego życia - Mariusza Trelińskiego. Teraz pragnie już tylko jednego - rodziny.

Wideo na temat: edyta herbuś boi
 • Edyta bardzo źle znosi negatywne skutki swojej popularności. Jej zdaniem media są dziś tak agresywne, że ona nie może czuć się swobodnie. Boi się przyjmować zaproszenia na zbyt wiele eventów, bo zaraz zostaje przedstawiona, jako osoba, która ciągle imprezuje! Nic tylko współczuć! ( Źródło: Co za tydzien/x-news)

 • Miód

  Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec, Yakup, zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niezwykle niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach najwyższych drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Ojca i syna łączy niezwykle silna więź: Yusuf podziwia akrobatyczne umiejętności Yakupa, dzieli się z nim swymi...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...