• Informacje na temat:

  edyta herbuś jaki ma samochod

Artykuły na temat: edyta herbuś jaki ma samochod
 • Edyta Herbuś miała wypadek samochodowy! To mogło skończyć się tragicznie!

  Edyta Herbuś (37 l.) niedawno przeżyła naprawdę nieciekawą sytuację. W aucie które prowadziła, pękła opona, a celebrytka straciła panowanie nad pojazdem.

 • Na planie Dnia Kangura

  "Hura bura, Dzień Kangura" - te słowa refrenu piosenki przewodniej programu "Dzień Kangura" rozbrzmiewały nieustannie w kolorowym studio telewizji, kiedy to kręcono części studyjne rodzinnego show.

 • Edyta Herbuś świętuje sukces! Dostała kolejną rolę!

  ...​Edyta Herbuś (35 l.) zaczyna odnosić coraz większe sukcesy w karierze zawodowej. Po rozbudowanej roli w „Klanie” przyszedł czas na kolejny serial. Informator „Super Expressu” ujawnił, jak będzie wyglądała nowa rola tancerki. Mariusz Treliński (54 l.) na pewno pęka z dumy i jest szczęśliwy, że jego ukochana ma coraz więcej ofert pracy!

 • Chciała się zabić, bo ja zdradził?

  Postanowiła trzymać dziewictwo do ślubu. Miłosz nie był tym zachwycony... W najbliższym odcinku Bożenka nakryje go w intymnej sytuacji z Martą. Jak zareaguje na zdradę?

 • Co dalej z karierą Herbuś?

  Jeszcze kilka miesięcy temu Edyta Herbuś była przekonana, że jej akcje na show-biznesowej giełdzie są tak wysokie, że nie musi się już martwić o przyszłość.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Gdzie zniknęła Maria Wiktoria Wałęsa? Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Lecha!

  Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że Maria Wiktoria Wałęsa zawojuje polski show-biznes! Z dnia na dzień jednak zniknęła z salonów i właściwie nikt nie wie, co się z nią dzieje...

 • "M jak miłość": Marcin i Rafał Mroczkowie świętują 32. urodziny

  Siedlec na casting do Warszawy zawiozła ich samochodem starsza siostra Agata. Mieli odegrać tylko jedną scenkę i zrobili to tak dobrze, że reżyser nie wahał się nawet przez chwilę i od razu(...) pewnego czasu co tydzień udowadnia, że tańczy świetnie. Obaj wystąpili w programie "Taniec z gwiazdami" - Rafał wygrał trzecią edycję show, Marcin zajął 3. miejsce w czwartej, ale razem z Edytą Herbuś...

 • "Możesz zostać na kolację ze... śniadaniem"

  Nauczycielka tańca Marta (Edyta Herbuś) odbije swojej uczennicy Bożence (Agnieszka Kaczorowska) chłopaka. Miłosz (Konrad Darocha) bez zmrużenia oka zmieni obiekt uczuć.

 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański: tygodnik odsłania kulisy ich rozstania

  ...liściki za wycieraczką samochodu albo na drzwiach lodówki - opowiadała aktorka. Zakochani z optymizmem patrzyli w przyszłość. - Lubię dzieci i chciałabym kiedyś stworzyć rodzinę - przyznała Klaudia(...) kobiet. Wiązał się głównie z tancerkami. Przez 12 lat był partnerem Edyty Herbuś. Gdy to uczucie się wypaliło, zauroczył się Pauliną Kubicką, poznaną w szkole tańca Agustina Egurroli.  Trzyletni...