• Informacje na temat:

  edyta herbuś piersi

Artykuły na temat: edyta herbuś piersi
 • Edyta Herbuś po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim postanowiła najwyraźniej wrócić do dawnego wizerunku...

 • Piersi Joanny Brodzik

  ..."By poznać upodobania kobiety, wystarczy spojrzeć jej w dekolt i stwierdzić, czy biust przypomina gruszkę, czy raczej pomarańczę" - pisze jeden z tabloidów. Piersi Joanny Brodzik (35 l.) to gruszki. Co to oznacza?

 • Piersi Cichopek najpiękniejsze

  Czytelnicy "Super Expressu" uznali, że natura obdarowała Kasię najpiękniejszym biustem w polskm show biznesie. Drugie miejsce zajęła Edyta Herbuś (27 l.), a trzecie Doda (24 l.). Piersi Cichopek zdobyły miażdżącą (wszelkie skojarzenia są jak najbardziej prawidłowe) przewagę nad konkurentkami - dostały aż 38 procent głosów. Na biust Herbuś zagłosowało 21 procent czytelników, a Dody - zaledwie 12

 • Nikt nie chce pokochać tych piersi!

  Kilka dni temu jeden z dzienników opublikował zdjęcia Edyty Herbuś z "nowym chłopakiem". Jak się okazuje, mężczyzna do którego dziewczyna czule się "kleiła", jest jedynie jej "kumplem z Kielc".

 • Każdy biust jest piękny

  Październik to tradycyjnie miesiąc dedykowany walce z rakiem piersi. Z tej okazji Edyta Herbuś, serialowa Marta z "Klanu" apeluje do kobiet, aby nie zaniedbywały badań kontrolnych, ale także akceptowały swoje ciała. "Każdy biust jest piękny i każda kobieta jest piękna" - mówi tancerka.

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  Znane z seriali gwiazdy bez wahania przyjęły zaproszenie makijażystki Eryki Sokólskiej do udziału w projekcie "Sekrety makijażu" i zgodziły się na własnej skórze zaprezentować efekty jej pomysłów na make-up. Przy okazji wsparły Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi.

 • Herbuś: Przełamać tabu cielesności

  Październik to tradycyjnie miesiąc dedykowany walce z rakiem piersi. Z tej okazji Edyta Herbuś apeluje do kobiet, aby nie zaniedbywały badań kontrolnych, ale także akceptowały swoje ciała. "Każdy biust jest piękny i każda kobieta jest piękna" - mówi tancerka.