• Informacje na temat:

  edyta herbuś prywatnie

Artykuły na temat: edyta herbuś prywatnie
 • Edyta Herbuś zdecydowała się na metamorfozę? Tylko zobaczcie to zdjęcie!

  Edyta Herbuś (37 l.) jako blondynka! Niemożliwe? A jednak! Tancerka pochwaliła się swoją nową fotką, na której nie ma ani śladu po jej długich brązowych włosach.

 • Herbuś: Jak tracić kontrolę?

  "To było wiele tygodni intensywnej, twórczej i pięknej pracy przy muzyce Wagnera" - powiedziała o wystawionym w Operze Narodowej "Latającym Holendrze" Edyta Herbuś, która wciela się tam w kobietę, opanowaną przed demona. Premiera spektaklu odbyła się w piątek, 16 marca.

 • Edyta Herbuś w końcu opowiedziała o swoim ukochanym! Co za szczerość!

  Edyta Herbuś (37 l.) po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim (55 l.) długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Teraz jej się to udało i jest w związku z byłym partnerem Doroty Gardias (36 l.), Piotrem. Artystka w końcu o tym opowiedziała!

 • Edyta Herbuś w serialu!

  Edyta Herbuś coraz częściej pojawia się na małym ekranie. Tym razem wystąpiła gościnnie w "Nowej" . W jednym z odcinków zagrała tajemniczą kobietę.

 • "Aktorka" Herbuś: Sporo zainwestowałam w swój rozwój!

  Była partnerka Mariusza Trelińskiego wciąż nie porzuca marzeń o karierze aktorskiej! Edyta Herbuś (36 l.) właśnie pochwaliła się, że zagra w kolejnym serialu!

 • Co kusi Edytę Herbuś?

  Edyta Herbuś w ekspresowym tempie robi karierę. Rozpoczęło się od "Tańca z gwiazdami", a teraz gra jedną z bohaterek serial u "Na Wspólnej". Tancerka przyznaje, że praca na planie filmowym bardzo jej się podoba.

 • Edyta Górniak o Mai Sablewskiej: Baran jeden

  ...moje pieniądze!". Edyta z kolei insynuowała, że Sablewska przedkładała swoje prywatne projekty nad karierę klientek i wygryzła ją z "X Factora". Maja chyba jednak ma krótką pamięć, bo właśnie udzieliła wywiadu na temat... afery dotyczącej Małgorzaty Herde, która - według informacji tabloidów - oszukała Olę Kwaśniewską i Edytę Herbuś. "Na pewno takie sytuacje psują rynek i jedyne, co mogą...

 • Edyta Herbuś: Nie jest zła

  W serialu manipuluje mężczyznami, wykorzystując ich w wyrachowany sposób. - Moja bohaterka wcale nie jest taka zła - broni swojej postaci Edyta Herbuś. Zdradza też, co jest jej pasją.

 • Socha wygryzła Herbuś!?

  Gdy w styczniu 31-letnia Herbuś została ambasadorką marki, dołączyła do grona takich gwiazd jak: Fergie, Reese Witherspoon czy Salma Hayek. Była w siódmym niebie, nie tylko ze względu na pieniądze(...) wielki sukces. "Gosia czuła się niezręcznie, wiedząc, że w pewnym sensie odbiera pracę Edycie, którą prywatnie bardzo lubi. Po kilku tygodniach wahania została jednak nową twarzą firmy" - dodaje...

 • Znowu razem czy... ciągle razem?

  Edyta Herbuś znowu spotyka się z Mariuszem Trelińskim! Ta wiadomość od kilku dni lotem błyskawicy obiega stołeczne salony...

Zdjęcia na temat: edyta herbuś prywatnie
Dyskusje na temat: edyta herbuś prywatnie