• Informacje na temat:

  edyta herbuś trening

Artykuły na temat: edyta herbuś trening
 • Klaudia Halejcio: Nie jestem zazdrosna o Herbuś!

  Klaudia Halejcio (25 l.) zarzeka się, że Edyta Herbuś (34 l.) nie jest przeszkodą w jej związku.

 • Herbuś chce być aktorką

  ...26-letnia Edyta Herbuś w wywiadzie z agencją MWMedia opowiada o początkach swojej przygody z tańcem, a także o planach związanych z aktorstwem i "nowym hobby" (tylko żeby nie okazało się nim śpiewanie).

 • Herbuś nie chce tańczyć

  Edyta Herbuś (26 l.) odrzuciła propozycję wzięcia udziału w szóstej, ostatniej edycji programu "Taniec z gwiazdami" - donosi dzisiejszy "Fakt". O ile kariera piosenkarki już jej się, mamy nadzieję, nie marzy, tak niestety aktorstwo - jak najbardziej.

 • Herbuś poleci na Mroczka?

  ..."Fakt" jak zwykle usiłuje wyswatać taneczną parę - tym razem Edytę Herbuś (27 l.) i Marcina Mroczka (26 l.), którzy wystąpią na tanecznej Eurowizji ("The Eurovision Dance Contest"). Finał odbędzie się we wrześniu w Londynie, więc para intensywnie trenuje do występu. "Edyta i Marcin nawet podczas przerw w trakcie treningów nie odstępowali się na krok. Czyżby nie mogli bez siebie żyć?" - spekuluje...

 • Tomasz Barański wciąż ją kocha?! Ma do niej słabość!

  Tomasz Barański (36 l.) i Edyta Herbuś (36 l.) byli piękną parą. Tancerz był dla niej pierwszą, wielką miłością i choć ich związek się rozpadł, to zdaje się, że on nadal coś do niej czuje!

 • Bożenka wraca do szkoły tańca!

  Agnieszka Kaczorowska ma już za sobą wszystkie egzaminy maturalne, więc po kilkumiesięcznej przerwie wróciła na plan "Klanu". Razem z nią serialowa Marta, czyli Edyta Herbuś.

 • Czarne chmury nad Martą

  Instruktorkę Martę (Edyta Herbuś) czekają poważne kłopoty. Raz, że kochanek Miłosz (Konrad Darocha) dostanie zakaz nocowania u niej, a dwa - Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie chciała zrezygnować z udziału w przedstawieniu.

 • Edyta Herbuś w spektaklu "Diwa"

  To dla mnie skok na głęboką wodę - mówi Edyta Herbuś o udziale w spektaklu na deskach Teatru Żelaznego. Aktorka gra tam w duodramie "Diwa", w którym partneruje Małgorzacie Bogdańskiej. To pierwsza dramatyczna rola Herbuś, dlatego aktorka jest zdeterminowana, by poruszyć widzów swoją grą.

 • "Gwiazdy w cyrku", kolejna odsłona "Jak Oni śpiewają", a także transmisje z dwóch dużych imprez sportowych: Formuła 1 i Euro 2008 - to niektóre pozycje z wiosennej ramówki Polsatu, którą stacja zaprezentowała w poniedziałek wieczorem, 11 lutego.

Wideo na temat: edyta herbuś trening
 • Edyta Herbuś: Potrzebowałam ugruntować swoje poczucie wartości w aktorstwie

  "Aktorka intuicyjna" Edyta Herbuś zatęskniła za tańcem i wróciła do regularnych treningów. Twierdzi, że w czasie gdy nie tańczyła, nabrała pewności siebie w nowym zawodzie aktorki. – Potrzebowałam trochę ugruntować swoje poczucie wartości w aktorstwie i dzisiaj myślę, że jest dobry czas na to, żeby połączyć te pasje i kreować dokładnie to, co mi w duszy gra – mówi agencji informacyjnej Newseria

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...