• Informacje na temat:

  edyta herbuś usta

Artykuły na temat: edyta herbuś usta
 • Dawid Ozdoba wydał książkę! Opisał w niej związek z Herbuś!

  Dawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś (35 l.), wydał właśnie swoją pierwszą książkę. Striptizer opisał w niej m.in. szczegóły związku z obecną ukochaną Mariusza Trelińskiego (54 l.), dyrektora artystycznego Opery Narodowej w Warszawie. Będzie skandal?

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  Edyta Herbuś, Hubert Urbański, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz i Łukasz Garlicki! To tylko początek długiej listy gwiazd, które wystąpią w nowych sezonach popularnych seriali. Już teraz zdradzamy, jakie role zagrają.

 • "Klan": Koniec romansu Moniki z bezrękim malarzem!

  Odkrycie, że na namalowanym przez Tadeusza Miklasińskiego (Grzegorz Kowalczyk) akcie jest twarz Marty (Edyta Herbuś), sprawi, że Monika (Iza Trojanowska) straci złudzenia co do szczerości uczuć bezrękiego artysty. Poznaj szczegóły!

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Nie mów do mnie „kochanie”!

  Te słowa usłyszy Miłosz (Konrad Darocha) z ust Marty (Edyta Herbuś) po udanym seksie. Poznaj szczegóły!

 • Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Czy Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej, czyli Dorocie Wolskiej z "Siły wyższej", i Piotrowi Grabowskiemu, czyli Konradowi z "Nad rozlewiska", uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • ​Rutka w łóżku Marty!

  Po zerwaniu z Miłoszem (Konrad Darocha) piękna instruktorka tańca Marta (Edyta Herbuś) wyląduje w łóżku z... działaczem sportowym Igorem Rutką (Zbigniew Suszyński).

 • Miłosz zerwie z Martą!

  Niebawem zacznie kwitnąć związek Miłosza (Konrad Darocha) i Bożenki (Agnieszka Kaczorowska). Piękna Marta (Edyta Herbuś) pójdzie w odstawkę!

 • Czarne chmury nad Martą

  Instruktorkę Martę (Edyta Herbuś) czekają poważne kłopoty. Raz, że kochanek Miłosz (Konrad Darocha) dostanie zakaz nocowania u niej, a dwa - Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie chciała zrezygnować z udziału w przedstawieniu.

 • "Klan": Sensacja! Monice wpadnie w oko... bezręki malarz!

  ...8 października) na drodze Moniki stanie bezręki artysta-malarz tworzący nogami i ustami.  Niespodziewanie zrobi na niej piorunujące wrażenie.   Tego dnia Monika spotka się z producentem telewizyjnym w sprawie nagrywania programu kulinarnego w Rosso. W barku zauważy malarza, który akurat będzie czekał na Martę (Edyta Herbuś). Od razu zorientuje się, że artysta jest przygnębiony po krótkim spotkaniu...