• Informacje na temat:

  edyta herbuś w restauracji

Artykuły na temat: edyta herbuś w restauracji
 • Edyta Herbuś już nie ukrywa nowego partnera!

  Edyta Herbuś (37 l.) przez lata była związana ze sporo starszym Mariuszem Trelińskim (56 l.), który imponował jej i inspirował do rozwoju. I chociaż uczucie między nimi się wypaliło, przed gwiazdą otworzyły się nowe, bardzo obiecujące perspektywy...

 • Edyta Herbuś w "Hell's Kitchen"

  Już w najbliższy wtorek, 7 października, gościem "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" będzie Edyta Herbuś. Po wizycie na planie tancerka i aktorka stwierdziła, że nie chciałaby brać udziału w programie z elementami reality-show.

 • Edyta Herbuś to przede wszystkim świetna tancerka, od jakiegoś czasu jednak próbująca swych sił w aktorstwie, zarówno w telewizji jak i na deskach teatralnych. Urodziła się 26 lutego 1981 roku w Kielcach.

 • Eksplozja na planie serialu

  Choć lato w pełni, scenarzyści i ekipa "Samego życia" na razie nie wybierają się na wakacje. Wręcz przeciwnie. Praca wre, a wszystko po to, by w jesiennej ramówce zaprezentować widzom nowe, dynamiczne i pełne niespodziewanych zwrotów akcji, wątki.

 • Edyta Herbuś odzyskała ojca

  Przed kamerami zawsze uśmiechnięta i radosna, w sercu taiła rodzinny dramat. Ale ojciec, który przed laty opuścił rodzinę, wrócił do życia Edyty Herbuś teraz, kiedy jest jej bardzo potrzebny.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Treliński nie uprawia seksu z Herbuś?

  Według znanego seksuologa, zachowanie Mariusza Trelińskiego może świadczyć o tym, że "jest nieco znudzony tymi samymi podchodami" Edyty Herbuś . A to może mieć wpływ na ich pożycie... ;)

 • "Klan": Daniel kolejną książkę napisze o ciotce Dorocie!

  Orłowska (Edyta Herbuś) poinformuje Daniela (Marek Kossakowski), że telewizja jest zainteresowana nakręceniem serialu na podstawie jego wydanych niedawno wspomnień. Ross odwdzięczy się dziennikarce wyznaniem, że pracuje już nad kolejną książką, którą zamierza w całości poświęcić jednej z sióstr swojej matki!

 • ​"Klan": Vujkovic nakręci film na podstawie książki Daniela?

  Orłowska (Edyta Herbuś) znów pojawi się w życiu Daniela (Marek Kossakowski). Tym razem zadzwoni do Rossa, by przekazać mu informację, że pewien znany pisarz chce wyprodukować film na podstawie jego książki! - To jest wiadomość dnia! - ucieszy się chłopak i od razu zgodzi się spotkać ze... Stiepanem Vujkovic'em (Roman Frankl).

 • Nowy romans u Lubiczów?

  Działacz sportowy Igor Rutka (Zbigniew Suszyński) znajdzie sobie nowy obiekt westchnień. Tym razem padnie na tyleż piękną, co niebezpieczną instruktorkę tańca Martę Orłowską (Edyta Herbuś).

Wideo na temat: edyta herbuś w restauracji
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...