• Informacje na temat:

  edyta herbuś wiek

Artykuły na temat: edyta herbuś wiek
 • Edyta Herbuś szczerze o posiadaniu dziecka!

  Edyta Herbuś (37 l.) jakiś czas temu przebąkiwała, że w przyszłości chciałaby zostać mamą. Czy to marzenie spełni się już niebawem?

 • "Złoty wiek": Nowy serial TVP1 - polskie "Wspaniałe stulecie"?

  Pijanowska, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Piotr Żurawski, Józef Pawłowski, Robert Gonera, Edyta Herbuś. Kontynuacje popularnych polskich seriali W wiosennej ramówce także kontynuacja popularnych(...)Polska wersja "Wspaniałego stulecia"? Według zapowiedzi akcja nowej serii miałaby rozgrywać się w XVI wieku i przedstawiać intrygi oraz romanse na polskim dworze. Czyżby scenarzyści zainspirowali...

 • Urodziny serialu

  ...sobie ludzi. Obecna na przyjęciu Nina Terentiew nie miała wątpliwości, co w życiu jest najważniejsze. "Tylko miłość" - powiedziała krótko. Także obecni na urodzinach: Ewa Ziętek, Edyta Herbuś(...)Aktorzy odśpiewali również tytułową piosenkę. Dokładnie rok temu, widzowie poznali bohaterów, którzy bez względu na wiek, przeciwności losu i status społeczny nieustannie poddają się magii miłości...

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • Urodziny serialu "Tylko miłość"

  Co znaczy tonąć w morzu kwiatów i blasku świec mogli się przekonać goście urodzinowego przyjęcia serial u "Tylko miłość". Nie mogło zabraknąć "stu lat", tortu z fajerwerkami i szampana.

Dyskusje na temat: edyta herbuś wiek
 • Zarówno Edyta Herbuś, jak i...

  Przestaję po prostu oglądać Klan,sepleniąca Bożenka i pani Herbuś udająca nauczycielkę ,czy nie lepiej ucharakteryzować aktorki mają ten wiek że powinni to ju ż grać zawodowcy a nie zadręczać widza chałturą pociotnych .