• Informacje na temat:

  edyta jungowska matka

Artykuły na temat: edyta jungowska matka
 • Edyta Jungowska wraca do pracy! Jak teraz wygląda jej życie?!

  Edyta Jungowska (53 l.) świadomie odsunęła się od aktorstwa. Ale właśnie pojawił się moment, że postanowiła wrócić.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Edyta Jungowska nie może pozbyć się nadwagi! "Jestem już w takim wieku"

  Odkąd założyła własne wydawnictwo, na dalszy plan zeszła nie tylko praca w teatrze, ale i życie rodzinne. Na szczęście Edyta Jungowska (49 l.) ma u boku wyrozumiałych mężczyzn, którzy akceptują także dodatkowe kilogramy.

 • Każdy dzień daje nam nową szansę

  Edyta Jungowska ("Na dobre i na złe", "Ja wam pokażę!") rozpoczęła swą aktorską drogę od ogniska teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które istnieje już od ponad 40 lat. Aktorka wspomina swoje młodzieńcze lata w ognisku państwa Machulskich.

 • Jungowska nie miała czasu dla syna

  Kiedy Edyta Jungowska (44 l.) przed laty dowiedziała się, że zostanie matką, czuła, że nie będzie jej łatwo. Dobrze wiedziała, że w swoim zawodzie nie da rady bezgranicznie poświęcić się synowi.

 • Jungowska: Nie męczy mnie popularność

  Edyta Jungowska (39 l.) lubi jeździć na festiwale i nie męczy jej popularność. Przy okazji pokazu filmu "Jestem" , w którym aktorka gra wyrodną matkę, wyrzekającą się swego kilkuletniego syna, serial owa siostra Bożenka ("Na dobre i na złe") opowiedziała INTERIA.PL m.in. o tym, co w zawodzie aktora prowadzi do choroby psychicznej.

 • "Klan": Maciek zażąda ślubu z Martyną!

  Po spotkaniu z weddingplanerką (Edyta Jungowska) Maciek (Piotr Swend) kategorycznie zażąda ślubu z Martyną (Natalia Antoszczak). I to najlepiej tego samego dnia, co Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha)! Sprawdź szczegóły!

 • Spektaklem "Wassa Żeleznowa" Maksyma Gorkiego zainauguruje w sobotę działalność Och-Teatr, stworzony przez Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Placówka będzie działała w budynku kina Ochota przy ul. Grójeckiej 65 w Warszawie.

 • "Na dobre i na złe": Wskoczyłam do jadącego pociągu - rozmowa z Magdaleną Schejbal

  Bożenki (Edyta Jungowska - przyp. aut.) i Marka (Paweł Wilczak - przyp. aut.), który zaginął w dramatycznych okolicznościach. Ostatnio nie śledzę regularnie losów bohaterów "Na dobre i na złe", bo...

 • Michael Nyman ( "Fortepian" , "Wyliczanka" ), jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej, napisze muzykę do obrazu Doroty Kędzierzawskiej "Jestem" . Słynny kompozytor sam zaproponował reżyserce współpracę przy jej projekcie.

Zdjęcia na temat: edyta jungowska matka
Wideo na temat: edyta jungowska matka
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

 • Zabiłem moją matkę

  "Zabiłem moją matkę" to historia nastoletniego Huberta (Xavier Dolan), który po rozwodzie rodziców mieszka z matką (Anne Dorval). Od jakiegoś czasu matka i syn nie mogą się ze sobą porozumieć. Kolejne kłótnie prowadzą do coraz silniejszego poczucia rozczarowania. Z perspektywy chłopaka, matka nie nadaje się do roli rodzica. Jest niekonsekwentna i nie można na niej polegać. Hubert jest przekonany, że matka stale robi mu na złość, a wszelkie próby zbliżenia wykorzystuje by go upokorzyć. Matka...