• Informacje na temat:

  edyta jungowska matka

Artykuły na temat: edyta jungowska matka
 • Edyta Jungowska nie może pozbyć się nadwagi! "Jestem już w takim wieku"

  Odkąd założyła własne wydawnictwo, na dalszy plan zeszła nie tylko praca w teatrze, ale i życie rodzinne. Na szczęście Edyta Jungowska (49 l.) ma u boku wyrozumiałych mężczyzn, którzy akceptują także dodatkowe kilogramy.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Jungowska nie miała czasu dla syna

  Kiedy Edyta Jungowska (44 l.) przed laty dowiedziała się, że zostanie matką, czuła, że nie będzie jej łatwo. Dobrze wiedziała, że w swoim zawodzie nie da rady bezgranicznie poświęcić się synowi.

 • Każdy dzień daje nam nową szansę

  Edyta Jungowska ("Na dobre i na złe", "Ja wam pokażę!") rozpoczęła swą aktorską drogę od ogniska teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które istnieje już od ponad 40 lat. Aktorka wspomina swoje młodzieńcze lata w ognisku państwa Machulskich.

 • "Klan": Maciek zażąda ślubu z Martyną!

  Po spotkaniu z weddingplanerką (Edyta Jungowska) Maciek (Piotr Swend) kategorycznie zażąda ślubu z Martyną (Natalia Antoszczak). I to najlepiej tego samego dnia, co Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha)! Sprawdź szczegóły!

 • Jungowska: Nie męczy mnie popularność

  Edyta Jungowska (39 l.) lubi jeździć na festiwale i nie męczy jej popularność. Przy okazji pokazu filmu "Jestem" , w którym aktorka gra wyrodną matkę, wyrzekającą się swego kilkuletniego syna, serial owa siostra Bożenka ("Na dobre i na złe") opowiedziała INTERIA.PL m.in. o tym, co w zawodzie aktora prowadzi do choroby psychicznej.

 • "Na dobre i na złe": Wskoczyłam do jadącego pociągu - rozmowa z Magdaleną Schejbal

  Bożenki (Edyta Jungowska - przyp. aut.) i Marka (Paweł Wilczak - przyp. aut.), który zaginął w dramatycznych okolicznościach. Ostatnio nie śledzę regularnie losów bohaterów "Na dobre i na złe", bo...

 • Spektaklem "Wassa Żeleznowa" Maksyma Gorkiego zainauguruje w sobotę działalność Och-Teatr, stworzony przez Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Placówka będzie działała w budynku kina Ochota przy ul. Grójeckiej 65 w Warszawie.

 • Gwiazdy radzą pracującym mamom...

  Przedszkola czy niania? To pytanie, które zadaje sobie niemal każda młoda mama. Zapytaliśmy znane z seriali aktorki, jaką decyzję podjęły, gdy zostały matkami i stanęły przed wyborem, czy powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem niani, czy wysłać je do przedszkola.

 • Michael Nyman ( "Fortepian" , "Wyliczanka" ), jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej, napisze muzykę do obrazu Doroty Kędzierzawskiej "Jestem" . Słynny kompozytor sam zaproponował reżyserce współpracę przy jej projekcie.

Zdjęcia na temat: edyta jungowska matka