• Informacje na temat:

  edyta jungowska mąż

Artykuły na temat: edyta jungowska mąż
 • "Na dobre i na złe": Edyta Jungowska zatęskniła za aktorstwem! Przyjęła rolę w popularnym serialu...

  Dzięki roli siostry Bożenki w "Na dobre i na złe" Edyta Jungowska niemal z dnia na dzień dołączyła do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów polskich gwiazd. Kiedy w 2012 roku zrezygnowała z pracy w serialu, jej fani byli niepocieszeni. Jeden z tabloidów obwieścił, że Edyta Jungowska została... zwolniona przed produkcję, bo współpraca z nią nie należała do...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • "Klan": Maciek zażąda ślubu z Martyną!

  Po spotkaniu z weddingplanerką (Edyta Jungowska) Maciek (Piotr Swend) kategorycznie zażąda ślubu z Martyną (Natalia Antoszczak). I to najlepiej tego samego dnia, co Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha)! Sprawdź szczegóły!

 • "2XL": Nowy serial, nie tylko dla puszystych

  Problemy z nadwagą i facetami oraz miłość do czekoladek - w nowym serialu "2XL" zobaczymy, jak Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska zmagają się ze zbędnymi kilogramami.

 • "2 XL" od dzisiaj w Polsacie!

  Problemy z nadwagą i facetami oraz miłość do czekoladek - Jungowska i Romanowska zmagają się ze zbędnymi kilogramami w nowym serialu Polsatu.

 • "2XL": Tak leczy złamane serce

  Edyta Jungowska gra jedną z głównych ról w serialu "2XL". Laura to świetny dietetyk, polecany przez klientów. Niestety jej wygląd często nie przekonuje, co więcej - klienci mają trudności z zaufaniem jej - w końcu co to za dietetyk, który sam zmaga się z nadwagą? Gdy na jej drodze stanęła Agata (Elżbieta Romanowska), jej życie nabrało tempa!

 • Podejrzani o romans

  Małgorzata (Edyta Jungowska) i Antek (Mirosław Jękot) z "Klanu" zaczną podejrzewać swoich małżonków, czyli Eugeniusza (Piotr Pilitowski) i Renatę (Renata Pękul) o romans. Poznaj szczegóły!

 • Ślub w "Na dobre i na złe"

  Przed nami wyjątkowo romantyczny wieczór. Bożenka (Edyta Jungowska) wychodzi za mąż za Ruuda (Redbad Klijnstra).

 • "Na dobre i na złe": Wskoczyłam do jadącego pociągu - rozmowa z Magdaleną Schejbal

  Bożenki (Edyta Jungowska - przyp. aut.) i Marka (Paweł Wilczak - przyp. aut.), który zaginął w dramatycznych okolicznościach. Ostatnio nie śledzę regularnie losów bohaterów "Na dobre i na złe", bo(...) na świecie. Nie powiem, co się będzie działo, o czyje dziecko chodzi, natomiast ta historia zaważy na różnych decyzjach mojej bohaterki. W Stanach został jej mąż, zobowiązania, zobaczymy, czy...

 • Burza uczuć w Leśnej Górze

  Lekarze będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, ale także o własne szczęście. Ruszają nowe odcinki "Na dobre i na złe".

Wideo na temat: edyta jungowska mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.