• Informacje na temat:

  edyta na okładce

Artykuły na temat: edyta na okładce
 • Po Małgorzacie Kożuchowskiej, Kasi Skrzyneckiej i Maćku Musiale przyszła kolej na wokalistkę znaną m.in. z programu "The Voice of Poland". Edyta stawiana jest za wzór zarówno jako samotna matka, jak i singielka. Sukces jest tym większy, że Górniak nie ma wsparcia w bliskich osobach - ze swoją mamą Grażyną nie utrzymuje bowiem żadnych relacji, mimo że kobieta regularnie apeluje do niej o "jeden...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Edyta Wojtczak: Mąż wykorzystał jej popularność i uciekł?!

  Edyta Wojtczak (80 l.) była ulubienicą widzów! Niezwykle ładna i dziewczęca, wzbudzała we wszystkich sympatię. Widzowie cenili jej profesjonalizm i sposób, w jaki prezentowała przygotowane informacje. Niestety, powodzenie w życiu zawodowym nie szło w parze ze szczęściem w sprawach prywatnych.

 • Wszystkie okładki Dody

  Dorota Rabczewska (25 l.) znów pokonała wszystkich.

 • Edyta Górniak nie będzie się już rozbierać? "Nie mam się czym pochwalić"

  Edyta Górniak (42 l.) podjęła ważną decyzję! Niektórzy mogą być nią rozczarowani!

 • PiS, Edyta Górniak i Syrenka

  Marek Makuch, jeden z liderów stołecznego PiS alarmuje, że PO chce zamienić twarz pomnika warszawskiej Syrenki. Zamiast Krystyny Krahelskiej monument miałby przedstawiać... Edytę Górniak.

 • Edyta Wojtczak poświęciła się dla ukochanego

  Wychodząc za swojego ukochanego, Edyta Wojtczak była najszczęśliwsza na świecie. Niestety, niedługo było im dane cieszyć się wspólnym życiem. Mąż prezenterki pewnego dnia zniknął bez śladu i dopiero po latach wyszło na jaw, co się z nim działo.

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  Idealną postacią na pierwszą stronę kolorowego pisma w 2013 roku była kobieta o długich jasnych włosach i taki typ fryzury prezentują trzy najczęściej wybierane przez wydawców celebrytki - Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. "Press-Service Monitoring Mediów" podsumował wyniki rocznej analizy okładek prasy kobiecej.

 • Edyta Herbuś zdradza kulisy "Tańca z gwiazdami"! "Wszyscy romansowali beztrosko!"

  Edyta Herbuś pojawiła się właśnie na okładce najnowszego wydania "Gali". Celebrytka wkracza teraz w nowy etap swojej kariery, z frywolnej tancerki stając się aktorką teatralną. A przynajmniej bardzo chce, aby tak było. Herbuś postanowiła opowiedzieć o zmianach, jakie zaszły w jej życiu, na łamach "Gali". Wspomina m.in. o tym, jak zdecydowała się wyjechać z Kielc do Warszawy, aby rozpocząć walkę...

 • Pinnawela: Księżniczka pod dresiarską bluzą

  Zbiór obrazków Pauliny Przybysz trafił na okładkę jej drugiej płyty nagranej pod szyldem Pinnawela - "Renesoul". Album ukaże się 14 marca, czyli kilka dni później, niż pierwotnie planowano.