• Informacje na temat:

  edyta olszówka i jej samochód

Artykuły na temat: edyta olszówka i jej samochód
 • Edyta Olszówka i Piotr Machalica: Miłość, która ich unieszczęśliwiła!

  On był po przejściach, a ona... miała nadzieję. Edyta Olszówka (44 l.) i Piotr Machalica (61 l.) byli przekonani, że są stworzeni dla siebie. Niestety, los zakpił z ich planów. Dlaczego rozpadł się związek, który wydawał się być idealny?

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • "Ojciec Mateusz": Jakub Wesołowski i Edyta Olszówka będą mieli romans?

  Do obsady "Ojca Mateusza" dołączył Jakub Wesołowski. W roli Wojtka Schillera - młodego lekarza, który przyjedzie do Sandomierza i zamieszka w tej samej kamienicy, co Ewa Kobylicka (Edyta Olszówka), po raz pierwszy zobaczymy go w 220. odcinku serialu. Między Wojtkiem a Ewą szybko zacznie... iskrzyć! Czy zostaną parą?

 • Nowy teledysk Magdy Femme

  Grupa Ich Troje święci w całym kraju sukcesy, o swoim istnieniu postanowiła więc przypomnieć także Magda Femme, która w kwietniu tego roku opuściła zespół. W trakcie produkcji jest obecnie teledysk do polskiej i angielskiej wersji utworu "Kłamstwo", który zapowiadać będzie kolejny album wokalistki.

 • Edyta Olszówka: Świat zwariował. Wstydzimy się normalności, zwyczajności!

  Najgorszym więzieniem jest dla niej przeszłość. To dlatego jej nie rozpamiętuje. Stara się też nie obawiać przyszłości. Żyje "tu i teraz" i - co najważniejsze - robi to co kocha. Mówi się, że obecność Edyty Olszówki (43 l.) w serialu jest gwarantem sukcesu każdej produkcji. Czy faktycznie nowy serial "Aż po sufit" stanie się hitem?

 • Najsłodsza robota na świecie

  "Mistrz cukiernicy" to nazwa jednego ze światów, w którym poruszają się główni bohaterowie najnowszej animacji Disneya w 3D - tytułowy Ralph Demolka, twardziel o miękkim sercu i jego rezolutna przyjaciółka mała Wandelopa, której w polskiej wersji językowej głosu użyczyła Jolanta Fraszyńska.

 • "W rytmie serca": Katrin znów w szponach nałogu?

  Wracająca do Kazimierza wokalistka Katrin (Edyta Olszówka) będzie miała groźny wypadek. Kierowany przez nią samochód wpadnie w poślizg i z ogromną siłą uderzy w drzewo. Okaże się, że razem z Katrin była w aucie jej córka, Alex (w tej roli Julia Wieniawa). Dziewczyna otrze się o śmierć...

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Olszówka miała wypadek na planie

  Podczas kręcenia jednej ze scen do filmu "Śluby panieńskie" Edyta Olszówka znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie. "Edyta mówiła, że nigdy w życiu tak bardzo się nie bała" - mówi świadek wydarzenia.

 • Gotuje nie tylko w serialu

  Nie ukrywa, że do roli w "Przepisie na życie", nauczył się kucharskich sztuczek. Chwali się nawet, że zdarzyło mu się na planie ugotować coś naprawdę.

Wideo na temat: edyta olszówka i jej samochód
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak(...) 2” nakręcony w 2011 roku. Od jesieni tego roku aktorka wraca jednak na mały ekran. Na antenie stacji TVN w każdy wtorek będzie można oglądać serial „Aż po sufit” z jej udziałem. – Ten serial jest