• Informacje na temat:

  edyta olszówka jej partner

Artykuły na temat: edyta olszówka jej partner
 • Edyta Olszówka zakochana? Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  Gdy Edyta Olszówka pojawiła się na jednej z niedawnych warszawskich premier, wzbudziła nie lada zainteresowanie.  Uśmiechnięta, szczupła, w letniej sukience, cierpliwie pozowała do zdjęć.  Towarzyszył jej nieco od niej starszy, postawny mężczyzna. Czy to nowy partner Edyty?  Zapytana o to, tylko tajemniczo się uśmiechnęła. Nie ma za to wątpliwości, że zły czas ma już za sobą. Gra w serialu...

 • Nowy partner Olszówki?

  Na pomoc w poszukiwaniu miłości pospieszyli Marii Majewskiej (Edyta Olszówka) widzowie serial u "Samo życie" . W internecie przeprowadzono głosowanie, kto powinien zagrać nowego partnera jej serialowej bohaterki. Wśród aktorów pojawił się m.in. Marcin Dorociński, Piort Zelt, Bartosz Opania i Łukasz Garlicki. Plebiscyt wygrał jednak Artur Łodyga,

 • Edyta Olszówka i Piotr Machalica: Miłość, która ich unieszczęśliwiła!

  On był po przejściach, a ona... miała nadzieję. Edyta Olszówka (44 l.) i Piotr Machalica (61 l.) byli przekonani, że są stworzeni dla siebie. Niestety, los zakpił z ich planów. Dlaczego rozpadł się związek, który wydawał się być idealny?

 • Edyta Olszówka: Jestem monogamistką

  Na antenie TVN ostatni już sezon "smacznego" serialu "Przepis na życie". - Trzeba się godzić z tym, co niesie czas i umieć się rozstać - mówi Edyta Olszówka. Aktorka przyznaje, że bardzo polubiła Polę i cieszy się, że mają sporo wspólnych cech.

 • Edyta Olszówka przez brak męża i dzieci czuła się niepotrzebna. "Nie spełniam wzorca"

  Edyta Olszówka (43 l.) zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Swego czasu przeżywała trudne chwile, gdy uświadomiła sobie, że nie spełnia pewnego kulturowego wzorca i nie założyła rodziny.

 • Wygląda na to, że Edyta Olszówka (35 l., "Samo życie") straciła kontrolę nad własnym życiem. Znajomi odwrócili się od niej po tym, jak podczas lotu do Chicago pobiła stewardesę. Piotr Machalica jej były partner, z którym chciała się zejść w USA, też ma jej dość - donosi "Fakt".

 • Edyta Olszówka nie żałuje, że nie założyła rodziny

  Edyta Olszówka(43 l.) zapewnia, że jest zadowolona ze swojego życia.

 • Edyta Olszówka: Nadszedł jej czas

  Edyta Olszówka nie narzeka na brak nowych ról. Jednak w natłoku pracy aktorka coraz częściej myśli o tym, czego jej brak - dziecku.

 • Edyta Olszówka: Świat zwariował. Wstydzimy się normalności, zwyczajności!

  Najgorszym więzieniem jest dla niej przeszłość. To dlatego jej nie rozpamiętuje. Stara się też nie obawiać przyszłości. Żyje "tu i teraz" i - co najważniejsze - robi to co kocha. Mówi się, że obecność Edyty Olszówki (43 l.) w serialu jest gwarantem sukcesu każdej produkcji. Czy faktycznie nowy serial "Aż po sufit" stanie się hitem?

 • Serialowa sensacja w Polsacie

  Sensacyjna ciąża Joanny Trzepiecińskiej w "Rodzinie zastępczej plus", młodociany narzeczony Edyty Olszówki w "Samym życiu", detektyw Bronisław Cieślak, macocha Agata Kulesza oraz śpiewająca Solejukowa, czyli Katarzyna Żak. To serial owe nowości w Polsacie na zbliżająca się wiosnę.

Zdjęcia na temat: edyta olszówka jej partner