• Informacje na temat:

  edyta olszówka operacja

Artykuły na temat: edyta olszówka operacja
 • "Aż po sufit": Edyta Olszówka boi się o swoją przyszłość!

  Edyta Olszówka, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Joannę Domirską w nowym serialu „Aż po sufit!”, boi się myśleć o przyszłości. - Jest we mnie dużo strachu, że nie będzie dla mnie pracy – mówi.

 • Romanse w "Samym Życiu"

  Tuż przed wakacjami Marysia (Edyta Olszówka), bohaterka serial u "Samo Życie", rozpętała burzę emocjonalną. Najpierw spędziła noc ze Staszkiem (Jakub Strzelecki), młodym trenerem karate, a późnej - nieoczekiwanie - wyznała miłość Olgierdowi (Marek Kalita), swojemu przyjacielowi, który od dawna jest w niej zakochany po uszy!

 • "Przepis na życie": Edyta Olszówka dobrze się czuje w swojej skórze

  ...- Nie chcę udawać młodszej, niż jestem - mówi Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie". 42-letnia aktorka twierdzi wręcz, że podoba się jej... starzenie i w ogóle nie przejmuje się tym, że przybywa jej lat!

 • To się stało naprawdę...

  Życie pisze najlepsze scenariusze! W myśl tej zasady TVN realizuje filmy oparte na prawdziwych wydarzeniach.

 • Olszówka przeciwniczką operacji plastycznych

  Podczas, gdy w polskim show-biznesie zapanowała moda na przyznawanie się do słabości dla skalpela chirurgicznego, Edyta Olszówka zastrzega, że nie jest zwolenniczką "sztucznego zatrzymywania młodości".

 • W kwietniu filmy Disneya

  W kwietniu na antenie TV Puls emitowane będą filmy Disneya. W wiosennej ramówce stacja pokaże m.in. "Rogate ranczo", "Dżunglę", "Olivera Twista" czy "101 dalmatyńczyków".

 • Olszówka: Nie piję

  Aktorka Edyta Olszówka (38 l.) po rozstaniu z Piotrem Machalicą do swojego życia wprowadziła wiele zmian. Jest spokojniejsza, stara się zdrowo odżywiać. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka...

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy, miłość i... loteria

  W szpitalu pojawi się Edyta Olszówka, która wcieli się w Ewę – pacjentkę doktor Mandel (Magdalena Schejbal). Z kolei Zbigniew Stryj zagra jej partnera – Mateusza. Oboje połączy gorący romans… a jego owocem będzie nieplanowana ciąża.

 • "W rytmie serca": Zagadkowy wypadek i mroczne tajemnice z przeszłości?

  Do Kazimierza znów przyjedzie wokalistka Katrin (Edyta Olszówka), która tym razem pojawi się w towarzystwie swojej córki o imieniu Alex (Julia Wieniawa - Narkiewicz).

Wideo na temat: edyta olszówka operacja
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...