• Informacje na temat:

  edyta olszówka romans

Artykuły na temat: edyta olszówka romans
 • "Ojciec Mateusz": Jakub Wesołowski i Edyta Olszówka będą mieli romans?

  Do obsady "Ojca Mateusza" dołączył Jakub Wesołowski. W roli Wojtka Schillera - młodego lekarza, który przyjedzie do Sandomierza i zamieszka w tej samej kamienicy, co Ewa Kobylicka (Edyta Olszówka), po raz pierwszy zobaczymy go w 220. odcinku serialu. Między Wojtkiem a Ewą szybko zacznie... iskrzyć! Czy zostaną parą?

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • Edyta Olszówka i Piotr Fronczewski: Spotkanie po latach

  W Kazimierzu Dolnym trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "W rytmie serca". Na planie pracuje Edyta Olszówka (46 l.) - jak dowiedziało się "Na żywo", wątek jej postaci został rozbudowany, więc(...) przyjaciółmi - zdradza tygodnikowi jej znajoma. Było to kilkanaście lat temu. Romans Olszówki ze starszym o 16 lat gwiazdorem wywołał skandal. Machalica zostawił dla niej żonę i dzieci. Sprawa...

 • "Samo Życie": Będzie się działo

  Nowa dziennikarka Kamila, tragiczny wybuch w redakcji, w którym ktoś zginie - to tylko niektóre niespodzianki, które czekają nas jesienią w serialu "Samo Życie".

 • "Na dobre i na złe": Edyta Olszówka dołączyła do obsady serialu

  W 669. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 5 kwietnia o godzinie 20.40) w Leśnej Górze zjawią się zakochani w sobie do szaleństwa 42-latkowie - Ewa (Edyta Olszówka) i Mateusz (Zbigniew(...) Sara uzna, że ciąża jej pacjentki jest zagrożona i, aby ją donosić, kobieta będzie musiała zostać w Leśnej Górze. Edyta Olszówka jako Ewa zagości w "Na dobre i na złe" na dłużej. Popularną aktorkę...

 • Zmiany w "Samym Życiu"!

  Scenarzyści nowej serii "Samego Życia" przygotowali dla widzów sporo niespodzianek. Pojawi się kilku nowych bohaterów, a sama gazeta będzie walczyć z kryzysem ekonomicznym. Czeka nas też wielki powrót "zza grobu".

 • Olszówka wplątana w miłosną intrygę!

  Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", już za kilka dni wplątana zostanie w miłosną intrygę uknutą przez Rafała Cieszyńskiego, czyli Pawła Wolińskiego z "Na Wspólnej", i Lesława Żurka, czyli Wojtka z "Przyjaciółek". Trójka popularnych aktorów przygotowuje się do premiery farsy "Się kochamy", która odbędzie się w warszawskim Teatrze Kamienica już 8 września.

 • W szponach namiętności

  Dorota Kolak to znakomita aktorka! Jest wiarygodna zarówno, w roli matki, jak i dojrzałej kochanki. W serialu "Przepis na życie" jest jedną i drugą.

 • Olszówka i Świderski: Romans wisi w powietrzu?

  O tym plotkuje cały show-biznes! I to nie od dziś... Podobno Edyta Olszówka i Bartłomiej Świderski od zawsze mieli się ku sobie.

 • Cała Polska idzie na Fredrę

  Kilka naprawdę interesujących filmów trafia dziś na ekrany naszych kin, m.in. horror "Pirania 3D", czy epickie "Wichry Kołymy" z polskimi akcentami. Można się jednak spodziewać, że największą widownię zdobędą "Śluby panieńskie" Filipa Bajona. Nie tylko z powodu szkolnych wycieczek...

Dyskusje na temat: edyta olszówka romans