• Informacje na temat:

  edyta olszówka scenie

Artykuły na temat: edyta olszówka scenie
 • Edyta Olszówka nie może uporać się z problemami? Kto jej pomoże?!

  Edyta Olszówka (46 l.) ma ostatnio sporo kłopotów. Plotki na jej temat nie pomagają jej w pracy, ani w życiu prywatnym.

 • "Przygoda" w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Telewizji

  Przed nami kolejna premiera Teatru Telewizji. 1 grudnia o godz. 20.25 na antenie TVP1 zobaczymy sztukę Sándora Máraiego "Przygoda" wg scenariusza i w reżyserii Jana Englerta.

 • Edyta Olszówka nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wyjawiła powód!

  Edyta Olszówka (46 l.) przyznaje, że od pewnego czasu ma problemy ze znalezieniem pracy. Choć regularnie występuje na deskach teatralnych, propozycji filmowych nie otrzymuje. Czy w niedalekiej przyszłości zobaczymy ją programach rozrywkowych typu "Taniec z gwiazdami"?

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • Edyta Olszówka na dobre wygryzła Kożuchowską! "Dla Małgosi nie ma roli w teatrze"

  Kolejny sezon w Teatrze Narodowym rozpoczął się bez Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.). Jej miejsce na dobre zajęła Edyta Olszówka. Czy to już definitywne pożegnanie gwiazdki "rodzinki.pl" z dużą sceną?

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • "Aż po sufit": Edyta Olszówka boi się o swoją przyszłość!

  Edyta Olszówka, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Joannę Domirską w nowym serialu „Aż po sufit!”, boi się myśleć o przyszłości. - Jest we mnie dużo strachu, że nie będzie dla mnie pracy – mówi.

 • Edyta Olszówka: Aktorzy muszą dorabiać

  Edyta Olszówka nie potępia aktorów, którzy oprócz gry w teatrze szukają też innych źródeł dochodu. Gwiazda tłumaczy, że aktorzy w obecnych czasach nie są w stanie utrzymać się tylko z grania na scenie. Szukają więc innych możliwości - pracy na planie serialu czy występu w reklamach.

 • "Przepis na życie": Edyta Olszówka 20 lat na scenie!

  Dokładnie 20 lat temu - 17 grudnia 1993 roku - Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", zadebiutowała na profesjonalnej scenie. Jako Jeanny w spektaklu "Love Story" Ericha Segala, który w warszawskim Teatrze Ochoty wyreżyserował Michał Pawlicki, zachwyciła widzów i krytyków.

 • Edyta Olszówka: 20 lat minęło...

  Aktorka ma okazję do świętowania. Czy oznacza to dla niej nowe rozdanie?

Dyskusje na temat: edyta olszówka scenie