• Informacje na temat:

  edyta olszówka wiek

Artykuły na temat: edyta olszówka wiek
 • Edyta Olszówka błaga o role!

  Edyta Olszówka (45 l.) jest niepocieszona faktem, że nikt nie chce jej zatrudnić.

 • Od czego ucieka Olszówka?

  Od jesieni Edyta Olszówka będzie budować dom nad jeziorem na Mazurach.

 • Małgorzata Kożuchowska i Edyta Olszówka znów zostały rywalkami!

  Znają się od wielu lat. Lubiły się i szanowały. Teraz w ich relacjach pojawiłsię zgrzyt. Olszówka miała przecież zastąpić Kożuchowską na chwilę.

 • Olszówka znalazła miłość?

  Czyżby Edyta Olszówka miała nowego adoratora? U boku aktorki pojawił się nowy mężczyzna. Wygląda na to, że Olszówka otrząsnęła się po nieudanym związku z Piotrem Machalicą.

 • Edyta Olszówka: Uroda ma znaczenie. Ktoś, kto nie wygląda dobrze, jest ignorowany!

  Edyta Olszówka (44 l.) nie kryje, że ogromną wagę przywiązuje do swojego wyglądu. Uważa bowiem, że otoczenie zwyczajnie ignoruje osoby zaniedbane i brzydkie.

 • Premiera "Ślubów panieńskich"

  Piękne kobiety, przysięgające nigdy nie wychodzić za mąż i starający się o ich względy mężczyźni, gotowi za wszelką cenę postawić na swoim. Taki mógłby być scenariusz współczesnej komedii romantycznej. To jednak fabuła napisanych, kilka wieków temu przez Aleksandra Fredrę, "Ślubów panieńskich". Urok dzieła docenił Filip Bajon i przeniósł je na duży ekran.

 • "Przepis na życie": Edyta Olszówka dobrze się czuje w swojej skórze

  ...- Nie chcę udawać młodszej, niż jestem - mówi Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie". 42-letnia aktorka twierdzi wręcz, że podoba się jej... starzenie i w ogóle nie przejmuje się tym, że przybywa jej lat!

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

 • "Ojciec Mateusz": Wojtek przedstawi Ewę swej matce

  Kiedy Wojtek (Jakub Wesołowski) przedstawi Ewę (Edyta Olszówka) swej matce (Dorota Pomykała), ta zmartwi się, że jej ukochany syn spotyka się ze starszą od siebie kobietą, która w dodatku jest policjantką... Kobylicka postanowi jednak zrobić wszystko, by przyszła teściowa ją polubiła.

 • W szponach namiętności

  Dorota Kolak to znakomita aktorka! Jest wiarygodna zarówno, w roli matki, jak i dojrzałej kochanki. W serialu "Przepis na życie" jest jedną i drugą.

Wideo na temat: edyta olszówka wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

Dyskusje na temat: edyta olszówka wiek