• Informacje na temat:

  edyta olszówka z mężem

Artykuły na temat: edyta olszówka z mężem
 • Edyta Olszówka i Szymon Bobrowski: To była licealna fascynacja

  Kiedy zobaczył ją na korytarzu w liceum w Koninie, od razu zwrócił na nią uwagę. Była niewysoka, ale pełna energii, a jej śmiech zarażał innych. Edyta Olszówka (46 l.), która urodziła się w Lubinie(...). - Podobał mi się, ale był kuzynem mojego chłopka - wspominała Edyta. Zauroczeni sobą, tworzyli szaloną parę. Buntowali się, chcieli zmieniać świat, nigdy się ze sobą nie nudzili. Często chodzili do...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  ...w 1994 roku. A wtedy pojawiły  się komplement dotyczące... charakterystycznej barwy jej głosu. Niestety, przeżycia ze studiów sprawiły, że Edyta Olszówka do dziś nie lubi siebie słuchać i unika(...)", w którym partnerowała Krzysztofowi Kowalewskiemu. Co ciekawe, po roku aktorska para spotkała się po raz kolejny na planie "Palce lizać". A niedługo później Edyta Olszówka na osiem lat związała się...

 • Edyta Olszówka w "Czasie honoru - Powstanie"

  Już we wrześniu TVP2 wyemituje premierowy odcinek siódmego sezonu serialu "Czas honoru - Powstanie". Z tej okazji zorganizowano konferencję prasową z udziałem aktorów, na której pokazano pierwszy odcinek serii. W nowych odcinkach zobaczymy m.in. Edytę Olszówkę.

 • Edyta Olszówka i Piotr Machalica: Miłość, która ich unieszczęśliwiła!

  On był po przejściach, a ona... miała nadzieję. Edyta Olszówka (44 l.) i Piotr Machalica (61 l.) byli przekonani, że są stworzeni dla siebie. Niestety, los zakpił z ich planów. Dlaczego rozpadł się związek, który wydawał się być idealny?

 • Olszówka i Frycz w "Ciszy"

  W czwartek, 28 października, telewizja TVN wyemituje film "Cisza", opowiadający o górskiej tragedii licealistów z Tychów. Jest to już drugi film z cyklu "Prawdziwe historie". W nowej produkcji widzowie zobaczą m.in. Edytę Olszówkę, Olgę Frycz i Przemysława Sadowskiego.

 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka została gwiazdą rocka!

  W 2. odcinku nowego serialu Telewizji Polsat "W rytmie serca" do doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki) zgłosi się - niegdyś bardzo popularna, a dziś nieco już zapomniana - gwiazda rocka. W roli Katrin, która w Kazimierzu przygotowywać się będzie do swego pierwszego od wielu lat koncertu, zobaczymy Edytę Olszówkę.

 • Wszystkie kobiety... Chudego

  W serialu "Chudy i jego ludzie" wystąpi plejada urodziwych i zdolnych aktorek. Dorota Segda, Edyta Olszówka, Anna Cieślak, Paulina Chapko, Anna Samusionek i Ewa Borowik to tylko niektóre nazwiska, które będzie można zobaczyć w produkcji.

 • Edyta Olszówka przez brak męża i dzieci czuła się niepotrzebna. "Nie spełniam wzorca"

  Edyta Olszówka (43 l.) zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Swego czasu przeżywała trudne chwile, gdy uświadomiła sobie, że nie spełnia pewnego kulturowego wzorca i nie założyła rodziny.

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

Zdjęcia na temat: edyta olszówka z mężem
Wideo na temat: edyta olszówka z mężem
 • "Aż po sufit!": Ostatni klaps na planie

  Padł ostatni klaps na planie "Aż po sufit". Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN" towarzyszyła aktorom na planie serialu. - Każdy przywiózł coś na pożegnanie. Jeden sernik, drugi makowiec - zdradził aktor Cezary Pazura. Czy aktorka Edyta Olszówka będzie tęskniła za swoim serialowym mężem? Źródło: Dzień Dobry TVN/X-News

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...