• Informacje na temat:

  edyta pazura kariera

Artykuły na temat: edyta pazura kariera
 • Edyta Pazura o dzieciach: "Może skusimy się na 500 plus"

  Cezary (54 l.) i Edyta (28 l.) Pazurowie są rodzicami Amelii (7 l.) i Antoniego (4 l.), ale niedawno aktor zapewniał, że w kwestii dzieci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Czy jego żona jest podobnego zdania?

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Edyta Pazura ma dość! Kończy z show-biznesem!

  Edyta Pazura (27 l.) poinformowała, że rezygnuje z "kariery" celebrytki! Nigdy więcej już jej nie zobaczymy?

 • Cezary Pazura: Moja żona zna moje potrzeby

  Żona Cezarego Pazury od niedawna jest jego menadżerem. Dba o jego artystyczny wizerunek i kwestie organizacyjne. Aktor zdecydował się na takie rozwiązanie, bo jego zdaniem, Edyta jest skrupulatna i dokładna. Oboje mają nadzieję, że ta sytuacja korzystnie wpłynie na ich związek, bo łącząc życie prywatne z zawodowym, będą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

 • "Powiedz TAK!": Cezary Pazura pisze autobiografię!

  Cezary Pazura, czyli mecenas Oskar Adamczyk z „Powiedz tak!”, już kilka razy namawiany był przez wydawców książek do spisania swych wspomnień, ale dotąd zawsze grzecznie – choć kategorycznie – im odmawiał. Dopiero niedawno doszedł do wniosku, że powinien jednak napisać autobiografię...

 • Narzeczona Pazury straci pracę?

  Edyta Zając pojawiła się w telewizji, choć wcześniej była kojarzona jedynie jako nowa dziewczyna aktora Cezarego Pazury. Wszyscy wtedy plotko wali, że dostała posadę jedynie dzięki wstawiennictwu partnera. Czy "chody" chłopaka uchronią ją jednak przed utratą ledwo rozpoczętej kariery?

 • Edyta Pazura została menedżerką Czarka

  Edyta Pazura (25 l.) została menedżerką swojego znanego męża Czarka (51 l.). Piotr Tymochowicz, specjalista ds. kreowania wizerunku, uważa, że ta decyzja może doprowadzić do kryzysu w ich związku.

 • Najbardziej obciachowa para

  Cezary Pazura i Edyta Zając zostali uznani przez czytelników INTERIA.PL najbardziej obciachową parą polskiego show-biznesu. W ankiecie wzięło udział ponad 8 tysięcy głosujących.

 • "Aż po sufit!": Edycie Olszówce najtrudniej zagrać uczucia

  Aktorka teatralna i filmowa Edyta Olszówka stanie przed zupełnie nowym zadaniem - wcieli się w rolę matki w serialu "Aż po sufit!". Jak mówi PAP Life, to zdecydowanie najtrudniejsze zadanie.

 • Cezary Pazura walczy o role

  Cezary Pazura zrywa z aferami i wraca na plan. - Chciałbym dostać propozycje od Smarzowskiego, Machulskiego. Spotkać się z Pasikowskim, z Maćkiem Ślesickim. Chciałbym, aby wrócił tamten czas - mówi aktor.

Wideo na temat: edyta pazura kariera
 • Edyta Pazura o byciu menedżerem męża: Ludzie nie rozumieją tego słowa

  Edyta Pazura (26 l.) nie musi martwić się o pracę. We wrześniu została menedżerką swojego znanego męża Czarka (51 l.). Jak czuje się w tej roli? "Za wcześnie, żeby cokolwiek oceniać" - mówi(...) życiu. A już widziałam złośliwe komentarze na zasadzie: To teraz zobaczymy, jak się potoczy kariera. Jeszcze nie zaczęłam dobrze pracować, a już go stoczyłam na dno". Przypomnijmy, że Edytka ma

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...