• Informacje na temat:

  edyta pazura różnica wieku

Artykuły na temat: edyta pazura różnica wieku
 • Edyta Pazura o sobie: "Jestem ciepłą, kochającą żoną i matką"

  Edyta (28 l.) i Cezary (54 l.) Pazurowie małżeństwem są już od kilku lat. Żona do tej pory żyła w cieniu aktora, ale teraz nieco się to zmieniło. Wystąpiła w jednym z programów telewizyjnych, ale, jak sama zapewnia, nie wiąże swojej przyszłości z telewizją. Woli skupić się na czymś innym.

 • Edyta i Cezary Pazurowie świętują 10. rocznicę ślubu! Pokazali wzruszające zdjęcie

  Kiedy okazało się, że są parą, nikt nie wierzył w ich miłość. Teraz Cezary Pazura (56 l.) i Edyta Pazura (31 l.) świętują 10. rocznicę ślubu, czym ucierają własnie nosa niedowiarkom.

 • Edyta: Pazura, ty stary jesteś!

  W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Edyta Pazura przyznała, że zdarzają jej się kłótnie z mężem - głównie o drobnostki. Jak przyznała, różnica zdań często wynika z różnicy wieku między nimi. Cezary jest zwolennikiem bardziej tradycyjnego podejścia do rodziny i wolałby, żeby 23-letnia żona całą swoją uwagę poświęcała jemu i dzieciom. Jej zaś zależy, by być aktywną zawodowo. Edyta przyznała, że...

 • Cezary Pazura opublikował zaskakujące zdjęcie swojej żony. Jest inne niż wszystkie do tej pory

  Cezary Pazura (53 l.) lubi dzielić się z fanami swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami z dnia codziennego. Najchętniej chwali się fotkami swojej żony Edyty (27 l.).

 • Edyta Pazura: Chcę umrzeć przed Czarkiem

  ...24-letnia Edyta Pazura o tym, czego najbardziej boi się w związku z Czarkiem (51 l.).

 • Zając: Nieźle dostałam po głowie

  Edyta Zając (22 l.), żona aktora Cezarego Pazury (47 l.), przyznaje, że jeszcze kilka miesięcy temu bardzo przejmowała się krytyką internautów. Wszystko odmieniło się po urodzeniu dziecka. "Mój świat się całkowicie zmienił, co innego stało się ważne" - wyznaje.

 • Dziewczyna Zelta urodziła!

  Jak donosi "Super Express", Zelt i Ordowska zostali rodzicami zdrowej dziewczynki, która w chwili narodzin ważyła 3,7 kilograma i mierzyła 57 centymetrów. Córka aktora dostała imię Amelia. Przypomnijmy, że tak samo nazwała swoją trzyletnią dziś pociechę inna para z dużą różnicą wieku - Cezary Pazura (49 l.) i jego żona Edyta (24 l.). Jak zapewniają osoby z otoczenia Zelta, mama i dziecko czują...

 • Cichopki wciąż ubóstwiane

  ...). To ich ślubem czytelnicy emocjonowali się najbardziej. Na przeciwległym biegunie znalazły się dwie pary: Agata Paskudzka z Piotrem Rubikiem i Edyta Zając z Cezarym Pazurą, którzy zdobyli zaledwie po 2 procent głosów. Nie podoba nam się widocznie duża różnica wieku między zakochanymi. Drugie miejsce zdobyli, o dziwo, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak (18 procent głosów), mimo że jak ognia unikają...

 • Żale dziewczyny Pazury

  Edyta Zając jest rozżalona. 20-letnia partnerka Cezarego Pazury (46 l.) nie rozumie, dlaczego ludzie ich nienawidzą. "Cokolwiek nie zrobimy, od razu spotyka się to z falą krytyki. Kto to nakręca i po co?" - pyta dziewczyna prosząc jednocześnie, żeby uszanować ich prywatność.