• Informacje na temat:

  edyta pazura studia

Artykuły na temat: edyta pazura studia
 • Edyta Pazura została menedżerką Czarka

  Edyta Pazura (25 l.) została menedżerką swojego znanego męża Czarka (51 l.). Piotr Tymochowicz, specjalista ds. kreowania wizerunku, uważa, że ta decyzja może doprowadzić do kryzysu w ich związku.

 • Dorówna sławą mężowi

  Edyta Zając znana jest głównie z tego, że jest żoną Cezarego Pazury. Teraz chce ona zaistnieć także z innych powodów w zbiorowej świadomości i podbić serca polskich widzów, a dzięki temu zrobić karierę.

 • Edyta Pazura (26 l.) we wrześniu 2013 roku została menedżerką swojego męża Czarka. Teraz przed nią kolejne wyzwania - właśnie została wykładowcą!

 • Dla kobiet z charakterem

  6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

 • Edyta Pazura: Poświęciłam karierę dla męża, teraz żałuję!

  .... Wydawać by się mogło, że w domu Pazurów trwa prawdziwa sielanka. Jednak Edyta wydaje się nie być do końca szczęśliwa. Dziewczyna czuje się niespełniona w życiu zawodowym. Posmakowała pracy w telewizji(...), że trochę tego żałuję. To był mój błąd" - wyznaje w magazynie "Party". Edyta chciałaby wrócić do show-biznesu i pracy w telewizji. Sama nie zamierza jednak "chodzić od drzwi do drzwi i prosić...

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

 • Cezary Pazura: Szukał miłości, znajdował porażki

  ...ją właśnie znalazłem! - mówił z przekonaniem Pazura. - Spotkałam człowieka, który bardzo potrzebował miłości. To było czuć z daleka. Chłonął mnie jak gąbka wodę - zdradziła Edyta. Pobrali się 1 maja(...)Do łódzkiej Filmówki dostał się za drugim razem. Po studiach zagrał główną rolę w serialu "Pogranicze w ogniu" i karuzela popularności ruszyła. Gorzej było z miłością. - Moje kontakty z dziewczynami...

 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  Cezary Pazura (55 l.) po latach nieudanych związków szczęście znalazł u boku młodziutkiej krakowianki Edyty (29 l.). Para poznała się w pociągu jadącym z Krakowa do Gdyni. W swojej biografii "Byłbym zapomniał" aktor wspomina początki znajomości, zdradzając kilka dotąd nieznanych szczegółów.

 • Edyta Pazura: Miałam depresję

  Edyta Pazura, 22-letnia trzecia żona Czarka (48 l.), wyznała ostatnio, że na początku związku z gwiazdorem zmagała się z depresją. W chorobę wpędziły ją... media.

 • Żona Pazury odchodzi z telewizji

  Edyta Pazura zrezygnowała z prowadzenia programu "Looksus". Chce teraz skupić się na opiece nad córeczką i nauce.

Wideo na temat: edyta pazura studia
 • Edyta Pazura o byciu menedżerem męża: Ludzie nie rozumieją tego słowa

  Edyta Pazura (26 l.) nie musi martwić się o pracę. We wrześniu została menedżerką swojego znanego męża Czarka (51 l.). Jak czuje się w tej roli? "Za wcześnie, żeby cokolwiek oceniać" - mówi(...) Czarka będę już wybierać role, będę mu podawać ścieżkę zawodową i karierę, a to jest nieprawda" - zżyma się. "Ja mam po studiach narzędzia, żeby mu tylko pomóc w wyborze. Ale to on decyduje o swoim

 • Mama wychowuje dzieci Edyty Pazury?

  Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, przyznała w "Dzień dobry TVN", że bardzo często korzysta z pomocy mamy przy opiece nad dwójką swoich dzieci. "Dzięki niej skończyłam studia" - mówi 25-letnia celebrytka. Jej mama nie może jednak pracować jako niania na pełny etat. Dlaczego? (Dzień dobry TVN/x-news)