• Informacje na temat:

  edyta zajac lata

Artykuły na temat: edyta zajac lata
 • Edyta Pazura rozżalona: Dostałam po głowie. Byłam bardzo rozpieszczona!

  Gdy weszłam do świata show-biznesu, dostałam po głowie - żali się Edyta Pazura (28 l.). Żona aktora Cezarego Pazury (53 l.) twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • Zając zazdrosna o Pazurę?

  Cezary nie poprowadzi wieczoru kabaretowego na tegorocznym festiwalu TOPtrendy bezpośrednio z Sopotu, bo... nie zgodziła się na to jego młoda żona Edyta. Czyżby bała się, że powtórzy się sytuacja sprzed dwóch lat?

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Wielka radość w rodzinie Edyty Górniak. Szykuje się wesele!

  Przez lata Edyta Górniak (45 l.) była skonfliktowana ze swoją rodziną. Miała żal do mamy i ojczyma. Jednak teraz to już przeszłość. Zrozumiała, co w życiu jest najważniejsze. Chce dla rodziców zrobić to, na co nie było ich stać w młodości...

 • Edyta Górniak: Mam nadzieję, że fani mi wybaczą

  Na sklepowych półkach pojawiła się już najnowsza płyta Edyty Górniak zatytułowana "Perła". Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek kazała swoim fanom czekać na nią ponad dwa lata. Jednak jak sama twierdzi, zrobiła wszystko, aby wynagrodzić im tę przerwę i ma nadzieję, że po wysłuchaniu albumu wielbiciele wybaczą jej długie oczekiwanie na nowy materiał.

 • Cezary Pazura: Szukał miłości, znajdował porażki

  ...w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe - wspominał ten trudny czas. Dopiero po latach wyznał w jednym z wywiadów jak bardzo cierpiał: "Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem(...) z nim porozmawiać, zanim stracił przytomność. Bardzo się bałem, że mogę go stracić - opowiadał w wywiadzie dla miesięcznika "Pani". Cztery lata później dotknął go kolejny cios. Jego małżeństwo z Weroniką...

 • Koniec konfliktu z Górniak?

  Po 16 latach Edyta Górniak wystąpiła na deskach muzycznego Teatru Buffo.

 • Zakochany w żonie

  Złe języki nie zdołały jednak zakłócić harmonii tego związku. Ich miłość kwitnie w najlepsze - kilka tygodni temu przyszło na świat ich drugie dziecko - upragniony synek Antoni. Cezary Pazura był obecny przy żonie, kiedy rodził się Antoni. Nie wyobrażał sobie nawet, by w tak ważnej chwili zostawić Edytę samą. - Być przy porodzie swojego dziecka to niezwykłe przeżycie - mówił trzy lata temu tuż...

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!