• Informacje na temat:

  edyta zając siostra

Artykuły na temat: edyta zając siostra
 • Studniówkowa kreacja Igi Lis kosztowała fortunę! Koleżanki musiało skręcać z zazdrości!

  Iga Lis (18 l.) w miniony weekend imprezowała na własnej studniówce. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli jej rodzice oraz siostra. Jej suknia zrobiła prawdziwą furorę. Wiemy, ile kosztowała!

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

 • Wielka radość w rodzinie Edyty Górniak. Szykuje się wesele!

  Przez lata Edyta Górniak (45 l.) była skonfliktowana ze swoją rodziną. Miała żal do mamy i ojczyma. Jednak teraz to już przeszłość. Zrozumiała, co w życiu jest najważniejsze. Chce dla rodziców zrobić to, na co nie było ich stać w młodości...

 • Górniak już po rozwodzie

  Tematem numer 1 polskich tabloidów jest rozwód Edyty Górniak i Darka Krupy. Para ustaliła szczegóły rozstania i wczoraj (24 lutego) oficjalnie zakończyła 5-letnie małżeństwo.

 • Bożena Walter była gwiazdą "dawnej" telewizji. Dziś pomaga potrzebującym i wspiera swojego męża

  Bożena Walter (76 l.) to wielka postać polskiej telewizji. Od ponad 50 lat pozostaje w związku z Mariuszem Walterem (78 l.), z którym ma dwoje dzieci. Jaka prywatnie jest słynna dziennikarka?

 • Każdy dzień daje nam nową szansę

  Edyta Jungowska ("Na dobre i na złe", "Ja wam pokażę!") rozpoczęła swą aktorską drogę od ogniska teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które istnieje już od ponad 40 lat. Aktorka wspomina swoje młodzieńcze lata w ognisku państwa Machulskich.

 • "2XL": Laura poznaje przystojnego Filipa

  Laura (Edyta Jungowska) triumfuje! Dostała odpowiedź na ogłoszenie, które z pomocą Lilki (Julia Wyszyńska) zamieściła na portalu randkowym. Inicjatywę przejmuje Lilka - umawia Laurę na randkę(...). Tymczasem Agata (Elżbieta Romanowska)  z ulgą przestaje opiekować się Robertem (Piotr Stramowski) - czuje, że nie jest już potrzebna, skoro do Wielgosza przyjechała jego siostra, Zuza (Agnieszka...

 • Katarzyna Żak: Lubię habit!

  Szczęśliwa żona, mama dwóch dorosłych córek, znakomita aktorka. Jej świetna zawodowa passa trwa. Teraz gra siostrę Bazylię w "Sile wyższej", niebawem zaś znowu zobaczymy ją w "Ranczu".

 • Serialowy przewodnik

  ..., Lilianę. odc. 1022 Edyta żali się Kostkowi, że Darek ją zostawił. Były mąż pociesza ją, że gwałciciele córki, zostaną ukarani. Dąbrowski proponuje Marcie wspólny wyjazd do Hamburga w sprawie(...) trudno mu będzie zdobyć jej serce... odc.1795 Sabina dowiaduje się, że Agata romansowała za jej plecami z Natanem. Siostra nie kryje, że planuje zająć jej miejsce w rodzinie Wekslerów. Szymon żąda od...

 • Górniak, Kazadi czy Okupnik?

  W marcu na antenie TVN, Polsatu i TVP 2 właściciele muzycznych i tanecznych talentów będą walczyć o najwyższą stawkę: wspaniałe kontrakty i wielkie pieniądze. Zapraszamy na przegląd czekających nas zmian.