• Informacje na temat:

  edyta zając wiek

Artykuły na temat: edyta zając wiek
 • Pazura chce poślubić dwudziestolatkę

  ...nowa narzeczona dała mu dzieci. Uważa, że na taką miłość czekał całe życie. Przyjaciółka Edyty Zając twierdzi w rozmowie z "Twoim Imperium", że "to bardzo spokojna i poważna, jak na swój wiek, młoda(...) i opiekować mężczyzną" - dodaje. Pozytywem całej sytuacji jest fakt, że córka aktora zyska być może nową przyjaciółkę. Zobacz Edytę Zając (drugi rząd, druga od prawej) Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na...

 • Jungowska nie miała czasu dla syna

  Kiedy Edyta Jungowska (44 l.) przed laty dowiedziała się, że zostanie matką, czuła, że nie będzie jej łatwo. Dobrze wiedziała, że w swoim zawodzie nie da rady bezgranicznie poświęcić się synowi.

 • Wiosenne nowości 2011!

  ...nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska) stracą dach nad głową? Światełko w tunelu Okaże się, że w trudnych chwilach kobieta może liczyć na bliskich. Jej przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka(...) z najbardziej wyczekiwanych premier! Historia, która wydarzyła się zanim na arenach pojawił się Spartakus (Andy Whitfield). Pierwszy wiek przed naszą erą - czas, kiedy krew i głuchy dźwięk łamanych kości...

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".