• Informacje na temat:

  edytka górniak

Artykuły na temat: edytka górniak
 • Edyta Górniak przyjmie zaproszenie Romów? "Tabor cygański nie może obyć się bez naszej siostry"

  Edyta Górniak (45 l.) planuje na dobre wrócić do Polski. Romowie liczą, że piosenkarka przyjmie ich zaproszenie i wystąpi na ich festiwalu.

 • Urbańska nie cierpi Górniak

  Nie tylko z Dodą ma na pieńku Natasza Urbańska. Tygodnik "Świat i Ludzie" informuje o niechęci "najpiękniejszej Polki" do Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak unieważnia ślub kościelny. Głos zabrał ksiądz

  Edyta Górniak (44 l.) chce unieważnić ślub kościelny z Dariuszem Krupą, który odsiaduje karę 6 lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach.

 • Edyta Górniak za kamerą: zobacz teledysk!

  Edyta Górniak stanęła za kamerą. Piosenkarka sama wyreżyserowała teledysk do utworu "Teraz-tu". Opinie na jego temat są podzielone, a szczególną uwagę internautów zwraca występujący w nim model, który ich zdaniem przypomina... Nergala.

 • To dopiero hit! Pomysłowi wieśniacy wykorzystali plakat z gołą Górniak do zakrycia dziur w stodole!

  Edyta Górniak (46 l.) tego chyba nie przewidziała. Plakat reklamujący słynną rozbieraną sesję dla jednego z magazynów "trafił pod strzechy"...

 • Kto zaśpiewa hymn na Euro?

  Specjalna komisja powołana przez Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Kultury wyłoniła trójkę wykonawców, którzy mogą zaśpiewać polski hymn na Mistrzostwach Europy 2008. Są to: Edyta Górniak, Stachursky i Zygmunt Staszczyk. Ostateczną decyzję podejmie premier Donald Tusk.

 • Edyta Górniak rezygnuje z "The Voice Kids". Wydała specjalne oświadczenie

  Edyta Górniak (45 l.) przeżywa trudne chwile. Jej mama w nocy ze środy na czwartek trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Piosenkarka postanowiła zrezygnować z pracy nad programem "The Voice Kids", o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • "Kobieta jest kosmitą"

  Kasia Cerekwicka - laureatka „Szansy na sukces”, wygrała konkurs z udziałem Ewy Bem, następnie roczną edycję programu, która odbyła się w Sali Kongresowej. Nagrodą za wygraną był udział w koncercie debiutów Opole’97. W styczniu’99 dostała się do chórku Edyty Górniak. W tym samym czasie rozpoczęła prace nad swą debiutancką płytą „Mozaika”. Przy okazji ukazania się jej na rynku z Kasią rozmawiał

 • Górniak ma romans z Karolakiem?

  Edyta Górniak ( 36 l.) kocha pojawiać się w tabloidach. Kiedyś przeżyła z tego powodu załamanie nerwowe (które skończyło się opublikowaniem zdjęcia jej synka umazanego własną kupą) i najwyraźniej przeszła psychoterapię, która nauczyła ją, że obecność w prasie kolorowej jest błogosławieństwem. W trakcie sobotniego odcinka "Jak ONI śpiewają" Górniak cały czas wymieniała się karteczkami z Tomkiem...

 • Rudowłosa maturzystka z "The Voice Of Poland"

  Występ 17-letni Mai Lasoty był jednym z najmocniejszych fragmentów ostatniego "The Voice Of Poland". Internauci są zachwyceni talentem i urodą rudowłosej maturzystki.

Dyskusje na temat: edytka górniak