• Informacje na temat:

  efekt zamierzony

Artykuły na temat: efekt zamierzony
 • Taylor Swift bezlitośnie atakuje Apple! Osiągnęła zamierzony efekt!

  Taylor Swift (25 l.) postanowiła negatywnie odnieść się do polityki Apple. Według niej nastawiona jest ona na odbieranie zysków artystom.

 • "Odchudzanie na śniadanie": Kampania społeczna TVP2

  14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna "Odchudzanie na śniadanie". Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu "Pytanie na śniadanie".

 • Talulah-Eve Brown pokazała za dużo!

  Niektórzy celebryci zrobią wszystko, by przyciągnąć uwagę fotoreporterów. Do tego grona należy także brytyjska modelka Talulah-Eve Brown (23 l.), która celowo założyła wydekoltowaną bluzkę odsłaniającą duży fragment piersi. Zamierzony efekt osiągnęła, więc chyba może być z siebie dumna!

 • Marta Manowska: Ciągle szukam swojego miejsca

  - Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu - mówi Marta Manowska. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, że mimo licznych przeprowadzek wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi.

 • Katarzyna Bosacka będzie odchudzać Polaków! "Chciałabym zmobilizować i siebie, bo mam problem"

  Katarzyna Bosacka (47 l.) w nowym programie TVN Style po raz kolejny zmierzy się z tematem, który jest jej bardzo bliski. Sama bowiem niejednokrotnie - z różnymi efektami podejmowała próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Nie poddaje się i mimo wcześniejszych niepowodzeń po raz kolejny przechodzi na dietę.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • "Pierwsza miłość": Leszek Stanek w serialu!

  ...z problemami psychicznymi. Wesoły i zdeterminowany Dominik wie kiedy "dokręcić śrubę" i tak łatwo nie odpuści. Jak ułoży się relacja Pawła i Dominika? Czy rehabilitacja chłopaka przyniesie zamierzony efekt? O tym przekonamy się w wiosennych odcinkach serialu "Pierwsza Miłość".

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Zduńska żąda separacji!

  Kłótnie, sprzeczki, brak wzajemnego zrozumienia, zaufania i... ta trzecia. Konflikt w małżeństwie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) sięgnie zenitu. Efekt? Zduńska wyprowadzi się z domu!

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

Zdjęcia na temat: efekt zamierzony
Wideo na temat: efekt zamierzony
 • Efekt domina

  Film jest opowieścią o Rafaelu i Nataszy, którzy zaczynają wspólne życie w państwie, które się jeszcze naprawdę nie narodziło. On jest ministrem sportu nieuznawanej republiki Abchazji, ona rosyjską śpiewaczką operową. Dla Rafaela Natasza porzuciła swoją karierę i rodzinę w Rosji. Jednak ich wspólny początek dosyć szybko okazuje się pełną dramatycznych napięć drogą w nieznane. Życie w kraju nieuznawanym praktycznie przez nikogo, naznaczonym wojną domową i całkowicie uzależnionym od kaprysów i...

 • Robaczki z Zaginionej Doliny

  Robaczki z Zaginionej Doliny" to pierwsze na świecie połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją 3D. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii - Thomasa Szabo i Hél?ne Giraud, urzeka zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Prowansji i niespotykaną jakością trójwymiaru. Sympatyczni bohaterowie, ogromna dawka humoru i wartka akcja sprawiają, że to swoiste, komediowe skrzyżowanie "Mikrokosmosu" i "Avatara" z miejsca...

 • W szczękach rekina 3D

  Twórcy "Matriksa Reaktywacji" i "Piekielnej głębi" połączyli siły, tworząc thriller dla widzów o naprawdę mocnych nerwach! Może się wydawać, że tylko kąpiel w oceanie naraża na rozszarpanie przez rekina. Nic bardziej mylnego. Grupa ludzi po przejściu fali tsunami zostaje uwięziona w zalanym supermarkecie. Szybko okazuje się, że nie są tam sami... "W szczękach rekina" to film dla wszystkich kochających ekstremalne przeżycia w kinie! Efekt 3D sprawi, że otrzesz się o śmierć.

Dyskusje na temat: efekt zamierzony
 • Re: Co za obciach! Wpadki gwiazd na czerwonym dywanie

  Ależ te piersi na wierzchu to zamierzony efekt a nie przypadek

 • Re: "Ślepnąc od świateł": Kamil Nożyński zakochał się w... aktorstwie

  Życzę Panu Kamilowi jak najlepiej. Serial był świetny, jeden z lepszych jakie ostatnim czasy przyszło mi oglądać. Pan Kamil doskonale pasował do swojej roli. Niestety najsłabszym elementem dla mnie była postać głównego bohatera. Była drętwa jak kłoda drzewa. Być może był to efekt zamierzony a nie wina braku umiejętności aktorskich.

 • Re: “Na Wspólnej": Zdybicka urodzi syna i... zniknie bez śladu!

  To jest ta misja TVP. - pokazywac takie bzdury. Liczy sie tylko wzrost ogladalnosci. Czy aby osiagna zamierzony efekt czy odwrotny?

 • Re: "Na dobre i na złe": Koniec koszmaru Adama

  Myślę, że ten tekst Adama do Wiktorii był zamierzony i osiągnął efekt taki jaki miał osiągnąć. Adam uważa że wdepnął w bagno, z którego nie widzi wyjścia. Nie chce wciągać w nie Wiktorii, bo ją kocha. A ona coraz bardziej stara się mu pomagać, nawet narażając się na zarzut fałszywych zeznań. Użył tekstu takiego , o którym wiedział , ze jest skuteczny. Użył go, nie dlatego, że był zdenerwowany

 • Re: "Na dobre i na złe": Koniec koszmaru Adama

  Myślę, że ten tekst Adama do Wiktorii był zamierzony i Adam osiągnął efekt taki jaki chciał osiągnąć. Adam wdepnął w bagno i nie potrafi z niego wyjść. Widzi, ze Wiki stara się coraz bardziej mu pomagać, posuwa się nawet do fałszywych zeznać. Adam odrzuca ją, nie chce Wiktorii pociągnąć za sobą, bo ją kocha. Użył tekstu takiego, o którym wiedział, że będzie skuteczny. Użył go, nie dlatego, że był