• Informacje na temat:

  ego

Artykuły na temat: ego
 • "Na Wspólnej": Zranione męskie ego

  Basia informuje zakochanego w niej szefa, że Krzysztof wrócił do niej. Zawiedziony Leszek zaczyna być dla niej bardzo przykry zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i osobistej... Malewicz wzywa Basię na zebranie Zarządu. Przed naradą Brzozowska pyta Leszka, co znaczył jego dziwny telefon sprzed kilku dni - ten, wyraźnie wkurzony, nie chce do tego wracać... Za to, na forum Zarządu, Malewicz...

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • Weronika Książkiewicz: Miałam duże ego. Wychowano mnie na księżniczkę!

  Weronika Książkiewicz (35 l.), gwiazda nowego serialu "Na noże", wyznaje, że bliscy w dzieciństwie wmawiali jej, iż jest kimś lepszym, przez co w dorosłym życiu bardzo cierpiała. Dziś, gdy czyta o sobie w internecie "ruska wywłoka", nie czuje już gniewu.

 • Jack White w szalonej tyradzie. Kogo tym razem zaatakował?

  Ego Jacka White'a znów daje o sobie znać. Podczas koncertu w Bostonie amerykański muzyk "dissował" magazyn "Rolling Stone" i grupę Foo Fighters.

 • Marcin Prokop poucza Jarosława Kuźniara! Radzi mu, żeby schował ego do kieszeni!

  ...dobre z jego usług.  Kuźniar dostał angaż w "Dzień dobry TVN", co według niektórych trudno traktować jako awans i docenienie jego pracy, z czego ma zdawać sobie sprawę sam prezenter.  O takim podejściu wie Marcin Prokop (38 l.) i przestrzega "nowego" kolegę, aby ten nie lekceważył swoich obecnych widzów oraz obowiązków zawodowych.  "Pogardliwy stosunek do telewizji śniadaniowej często bywał potem...

 • Sebastian Mila w "Kiepskich" w Prima Aprilis

  Sebastian Mila pojawił się na planie "Świata według Kiepskich", aby zagrać ze swoim "alter ego" - Waldusiem Kiepskim. Odcinek z udziałem piłkarza Polsat pokaże 1 kwietnia.

 • ...przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Ego

  Ego

  Briscoe i Green badają okoliczności śmierci policjantki, której ciało znaleziono w rzece. Czy w zbrodnię był zamieszany jej szef?

 • Piękna i bestia w "Avengers: Czas Ultrona"

  Mylił się ten, kto sądził, że produkcje z serii Avengers to czysta akcja - jest w nich także romans, i to bardzo niezwykły. W filmie "Avengers: Czas Ultrona" Natasza, czyli Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) i dr Bruce Banner (Mark Ruffalo) wyraźnie mają się ku sobie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że alter ego doktora Bannera to Hulk - rozszalałe zielone monstrum...

Zdjęcia na temat: ego
 • Dev Patel, Freida Pinto
Wideo na temat: ego
 • "Na noże": Kim jest Jacek Majchrzak?

  Jacek Majchrzak goni za swoimi marzeniami, jest uparty i ma jasno określony cel. A w pierwszym odcinku nowego serialu TVN idzie ze wszystkimi "na noże". O swoim serialowym alter ego opowiada Wojciech Zieliński.

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

 • Doda patronką stadionu: Czuję się wyróżniona!

  W miejscowości Libusza powstaje właśnie nowy stadion do gry w piłkę. Nie byłoby w tym może nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że mieszkańcy na patronkę stadionu wybrali... Dodę! Rabczewska i jej ego nie kryją radości. Co sądzicie o tym pomyśle? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

Dyskusje na temat: ego