• Informacje na temat:

  egurrola córka

Artykuły na temat: egurrola córka
 • Agustin Egurrola pęka z dumy. Chodzi o jego córkę

  Agustin Egurrola (50 l.) i Nina Tyrka (34 l.) od lat nie są już razem, leczy łączy ich ktoś ważny - córka Carmen (11 l.). Okazuje się, że dziewczynka idzie w ślady ojca i nawet odnosi już pierwsze sukcesy!

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • Agustin Egurrola po latach pokazał w końcu córkę! Ależ ona wyrosła!

  Agustin Egurrola (49 l.) był związany z tancerką Niną Tyrką (33 l.), z którą ma 10-letnią córkę Carmen. Tancerz po latach zdecydował się pokazać swoją ukochaną pociechę.

 • Egurrola: Zapracowany i szczęśliwy

  Przez ostatnie 5 lat nieustannie pracował, ale nie przeszkodziło mu to jednocześnie założyć rodziny. Dziś Agustin Egurrola jest najsłynniejszym choreografem w Polsce i tatą małej Carmen.

 • Nina Tyrka i Egurrola wrócą do siebie dla dobra córki?

  ...świąteczno-noworoczne, odrzekła:  "Marzę o tym, by moja córka miała pełną rodzinę nie tylko przy stole świątecznym. Carmen potrzebuje obojga rodziców i w święta, i na co dzień. Bardzo kocha tatę, zaś...

 • Córeczka dzięki św. Amelii

  Augustin Egurrola, który od kilku tygodni jest szczęśliwym ojcem małej Carmen, zażartował w wywiadzie, że "gdy zobaczył pierwszą brudną pieluszkę, to jakby ujrzał największy skarb".

 • Agustin Egurrola ma nową partnerkę?

  Wiele wskazuje na to, że Agustin Egurrola (51 l.) nie jest już singlem!

 • Zakochany w Carmen

  Nie czuje, że pracuje ciężko, bo kocha to, co robi. Praca nie jest też całym jego życiem. Za największy sukces uważa córkę Carmen!

 • Agustin Egurrola pokazał nastoletnią córkę! Są podobni?!

  Agustin Egurrola (51 l.) raczej unika publikowania w Internecie prywatnych kadrów, skupiając się bardziej na informowaniu o swoich zawodowych planach. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i podzielił się z internautami uroczym zdjęciem, na którym pozuje wspólnie z córką. Carmen ma już 11 lat!

 • Największy problem Agustina Egurroli

  Znany choreograf, juror w programie "Mam talent!", Agustin Egurrola opowiada o tym, jak spędza wolny czas oraz zdradza swoje sposoby na utrzymanie dobrej formy. Wyznaje również, z czym ma największy problem...

Zdjęcia na temat: egurrola córka
Wideo na temat: egurrola córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.