• Informacje na temat:

  ekipa filmowa

Artykuły na temat: ekipa filmowa
 • Holmes karmi ekipę filmową

  Katie Holmes (28 l.) dba o wizerunek słodkiej, wrażliwej i uczynnej dziewczyny nawet w przerwach między zdjęciami do swojego najnowszego filmu. Postanowiła zadbać o to, aby ekipa filmowa była dobrze odżywiona.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • "Na sygnale": Rodzynek w męskiej ekipie

  - Martyna ma silny charakter, można powiedzieć - "charakterek", o czym świadczy choćby to, że wbrew oporowi ojca postawiła na swoim. Jest dziewczyną zdolną do wczuwania się w uczucia innych, pomocną, uczynną, odważną, ale też nieraz konfliktową - mówi Monika Mazur grająca ratowniczkę Martynę Kubicką.

 • W Rzymie ekipa Jamesa Bonda wyręczyła policję i straż miejską

  Ludzie Jamesa Bonda w Rzymie dokonali tego, co od lat nie udawało się policjantom i straży miejskiej - ekipie kręcącej w Wiecznym Mieście kolejny film o agencie 007 udało się sprawić, że zniknęli nielegalni parkingowi.

 • Doda narzeka na pracę na planie filmowym! Reżyser daje jej w kość?!

  Doda (33 l.) obecnie bardziej niż muzyką interesuje się filmem. Postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka i powoli zaczyna tego żałować!

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Teresa Lipowska smutno o śmierci Pyrkosza: "Nie mam ani mojego męża prawdziwego, ani filmowego"

  ...ciosem, że spadło na nią niespodziewanie. Ekipa serialu "M jak Miłość" miała ostatnio planowaną dwumiesięczną przerwę w nagraniach. Aktorka nie wiedziała, że pan Witold trafił na początku kwietnia...

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • Kupił kurtki ekipie filmowej

  Johnny Depp okazał swoją wspaniałomyślność wydając niebagatelną sumę 60 tysięcy dolarów na ciepłe kurtki dla 500 zmarzniętych członków ekipy filmowej, pracującej przy najnowszej części produkcji z serii "Piraci z Karaibów".

 • Europejskie Nagrody Filmowe: Sukces "Idy"!

  To wielki dzień dla twórców filmu "Ida" i całego polskiego kina! "Ida" otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oraz zdjęcia. Produkcji Pawła Pawlikowskiego swą nagrodę - People's Choice Award - przyznała również europejska publiczność. Ceremonia wręczenia tych prestiżowych wyróżnień odbyła się w sobotę, 13 grudnia, w Rydze.

Zdjęcia na temat: ekipa filmowa
Wideo na temat: ekipa filmowa
 • Reżyser zdradza szczegóły serialu "To nie koniec świata"!

  „To nie koniec świata!” - nowy, telewizyjny hit Polsatu - spodoba się wszystkim kibicom! Główna bohaterka serialu - Anka (w tej roli Karolina Gorczyca) - jest trenerką drużyny piłkarskiej juniorów, a Krystian Wieczorek serialowy Paweł to manager sportowy ze stolicy. Na jeden dzień filmowa ekipa przeniosła się też na Stadion Narodowy w Warszawie. Byliśmy tam z kamerą! Zobaczcie, co o nowym

Dyskusje na temat: ekipa filmowa