• Informacje na temat:

  ekipa na swoim

Artykuły na temat: ekipa na swoim
 • "Barwy szczęścia": Dostaną za swoje!

  Kowaluk, razem z Bilskim, zmienił życie Bożeny w piekło. Ale dziewczyna nie dała się złamać i jest gotowa do walki! Czy odpłaci swoim prześladowcom pięknym za nadobne?

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Kinga Rusin narażała swoje życie! Dlaczego to zrobiła?

  ...powierzają producenci, najlepiej jak potrafi. Tak też było i tym razem w Hong Kongu, gdzie ekipa TVN-u nagrywała program. Misją jednego odcinka było zadanie związane z wysokością i Kinga, mimo że jako(...) tym rancie 300 metrów nad ziemią" - zdradziła w rozmowie z tabloidem "Fakt" prezenterka. Kinga zamieściła z tego momentu pamiątkowe zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, stwierdzając...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Eliza i Trybson z "Warsaw Shore". Ekipa z Warszawy" biorą ślub!

  Eliza z Tuliszkowa i Trybson z Sosnowca nie biorą udziału w drugiej edycji "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", ale wciąż jest o nich głośno za sprawą dziecka, którego oczekują. Pytani o ślub, wyjawiają, że chcą, by była to huczna impreza na miarę ich wyczynów w programie MTV.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Magda Pyznar z "Warsaw Shore" odmieniła swoje życie. Co robi teraz?

  Magda Pyznar z Knurowa wzięła udział w "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Jak sama twierdzi, pokazała tam ludziom, "jak się bawić, jak pić alkohol (...), jak uprawiać seks (...)". Jednak teraz z tym koniec! Kontrowersyjna 26-latka wzięła się za coś innego. Zgadnijcie, co teraz robi.

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • Edyta Górniak wściekła na ekipę "The Voice..."! Poszło o jajko!

  ...załamała, wyraziła swoją rozpacz i oburzenie, po czym uciekła do swojej garderoby. Zdjęcia opóźniły się o ponad godzinę. Wszystko przez jajko" - dodaje informator. Okazuje się, że ekipa nie jest już(...)" - wyjaśnia Jakub Witosławski, odpowiedzialny za PR programu. Górniak szczerość ekipy chyba nie do końca przypadła do gustu, czemu dała wyraz na swoim Facebooku! "Na chwilę wyleciałam z kraju, a już...

 • W Rzymie ekipa Jamesa Bonda wyręczyła policję i straż miejską

  Ludzie Jamesa Bonda w Rzymie dokonali tego, co od lat nie udawało się policjantom i straży miejskiej - ekipie kręcącej w Wiecznym Mieście kolejny film o agencie 007 udało się sprawić, że zniknęli nielegalni parkingowi.

Zdjęcia na temat: ekipa na swoim
Wideo na temat: ekipa na swoim
 • Ekipa „Na Wspólnej” to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od dwunastu lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ania z "Warsaw Shore" powiększyła piersi!

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi. Jak sama przyznała, choć zdarzało jej się krytykować takie operacje, postanowiła zdecydować się na zabieg. To nie pierwszy raz, kiedy Ania poprawiła naturę - gwiazda reality show ma już powiększone usta. Dziewczyna o wszczepieniu silikonowych wkładek poinformowała na swoim profilu na

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

Dyskusje na temat: ekipa na swoim
 • Re: Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

  Ten serial jest super, fantastyczne dialogi , poczucie humoru , kazda postac jedyna w swoim rodzaju, szostka z plusem.

 • Re: "M jak miłość": Kinga zostawi Piotra!

  Spokojnie. Przyjedzie ekipa z Grabiny i zrobią dach. Barbara i Lucjan zrobią skok na Castorame i tak zdobeda potrzebne materiały. Natalka da im policyjna ochronę. Marysia przybędzie że swoim mafioso i lekarzem. Jeden ma kontakty w świecie przestępczym a drugi będzie leczył rannych. Kinga wróci uradowana i będą z Mroczkiem już na zawsze razem.

 • Re: „Komisarz Alex”: Ireneusz Czop odszedł z serialu o czworonożnym detektywie

  jeden odchodzi, drugi przychodzi, potem trzeci wraca, przez co ta cała ekipa się zaczęła nie wiem jak to nazwać "rozwadniać" A potem znów zmienili komisarza tym razem dali wieczorka, do którego też od(...) szczeniak bondyra, jeszcze brakuje żeby wałach odeszła i zupełnie ten serial nie będzie miał nic wspólnego ze swoim początkiem, poza psem

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  ---...a aktorzy z miasta czy też ze wsi? a ekipa, która serial robiła? może i nieco wsiowy ten serial, takie były kiedyś polskie realia, ale gdyby nie wieś, masła i mleka mieszczuchu byś nie miał, warzyw(...) w swoim domku, więc dziwactwa są m.in.urodą mieszczuchów. W dobie internetu, w dobie mediów, szybkiej turystyki nawet Górale zaczynają mówić centralną mową, choć między sobą mówią swoją gwarą, ale też

 • Re: "Przyjaciółki": Życie Zuzy zburzy tragiczna wiadomość

  widownia zaszufladkowała jako zwłoki. A potem przypomniał sobie o mnie ten reżyser od łesternu, kturemu spodobała się moja sylwetka i zaproponował rolę w swoim najnowszym filmie. I miałem grać jak idę po(...). A ostatnio miałem zagrać nieboszczyka w trumnie. Cała ekipa się zebrała, ubrali mnie na czarno i pomalowali na blado. I co się okazało? Że nie mieszczę się w trumnie, bo mam za szeroki tors. No