• Informacje na temat:

  ekipa programu

Artykuły na temat: ekipa programu
 • Ekipa z Warszawy ponownie wyrusza na podbój wybrzeża. W jednej z największych nadbałtyckich imprezowni, Mielnie, ruszyły zdjęcia do drugiej edycji specjalnego letniego sezonu "Warsaw Shore - Summer(...) zdecydowały się jednak wszystkie "gwiazdy" poprzednich edycji. Ewelina, która wróciła do programu po nieobecności w pierwszej odsłonie "Summer Camp", postanowiła, że nie weźmie udziału także w tej...

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Ewelina Lisowska już gwiazdorzy? Ekipa "Tańca z gwiazdami" ma jej dosyć!

  ..., że nie radzi sobie na parkiecie. "Treningi idą jej raczej opornie, a frustrację wyładowuje na wszystkich wokół" - zdradza w tabloidzie osoba, która pracuje przy produkcji programu. Nie pomaga nawet...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Paweł Cattaneo (22 l.), znany z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", swoje dalsze plany wiąże z show-biznesem. Chłopak chciałby nagrać płytę lub poprowadzić własny program!

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Eliza z Tuliszkowa i Trybson z Sosnowca nie biorą udziału w drugiej edycji "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", ale wciąż jest o nich głośno za sprawą dziecka, którego oczekują. Pytani o ślub, wyjawiają, że chcą, by była to huczna impreza na miarę ich wyczynów w programie MTV.

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Edyta Górniak wściekła na ekipę "The Voice..."! Poszło o jajko!

  ...załamała, wyraziła swoją rozpacz i oburzenie, po czym uciekła do swojej garderoby. Zdjęcia opóźniły się o ponad godzinę. Wszystko przez jajko" - dodaje informator. Okazuje się, że ekipa nie jest już(...)" - wyjaśnia Jakub Witosławski, odpowiedzialny za PR programu. Górniak szczerość ekipy chyba nie do końca przypadła do gustu, czemu dała wyraz na swoim Facebooku! "Na chwilę wyleciałam z kraju, a już...

 • "Mali Giganci": Kto odpadnie z programu?

  Przed nami szósty odcinek "Małych Gigantów". Tym razem konkurować ze sobą będą Klika Rubika i Czadersi. Któraś drużyna będzie musiała też pożegnać się z programem. Widzowie obejrzą show w sobotę, 11 kwietnia, w TVN.

Zdjęcia na temat: ekipa programu
 • „Ekipa z Warszawy”
Wideo na temat: ekipa programu
 • Piotr Kraśko zadebiutował w "Dzień dobry TVN"

  Do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączył Piotr Kraśko. Znany widzom prezenter będzie razem z Kingą Rusin prowadził weekendowe wydania programu. Zastąpi on Bartosza Węglarczyka, który postanowił spróbować swoich sił w dziennikarstwie internetowym. Jak ekipa przywitała nowego kolegę? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ewelia w "Warsaw Shore" schudła 16 kilo! Widać?

  Na tegorocznej gali MTV EMA Pre-Party Ewelina z programu "Ekipa z Warszawy" zwracała uwagę przede wszystkim szczupłą sylwetką. Wszystko dzięki diecie, jaką od pół roku stosuje celebrytka. Gwiazda reality show schudła już 16 kilo! Ewelina wyznała także przed kamerami, jakie dietetyczne grzeszki zdarza jej się popełnić... (Agencja TVN/x-news)

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

Dyskusje na temat: ekipa programu
 • Re: "Złotopolscy": Grzegorz Komendarek: Smutna historia zapomnianej gwiazdy

  Znlam Grzegorza zapraszala m go do swojego programu kulinarnego, a z książek pani Szymanderskiej często korzystam. Kłania się dawna I ta prawdziwa ekipa programu Kuchnia z Okrasa.

 • Re: "M jak miłość": Serial wypada z ramówki?

  W Familiadzie powinni zwolnić już Strasburgera i dać młodego, bo on już za stary i myli się. A Koło fortuny to żałosna parodia tego programu, który prowadził pan Pijanowski. Nie potrzebna ta ekipa grajków, bo przeszkadzają tłukąc się co chwila tymi bębnami i zmienić tego Norbiego, bo cały czas gada i przeszkadza w oglądaniu. Kamerzyści też do chrzanu, bo tylko migną ile wygrał zawodnik. Kompletny ...... .

 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  córkę Macierewicza otrzymywała w 2017 roku. Polska firma ubezpieczeniowa udzieliła dotacji w wysokości 120 tys. zł, zaś z projektu Laktotech – 292,7 tys. zł. Z kolei w ramach programu pod tytułem(...) współpracuję niezależnie od tego, jaka aktualnie ekipa rządzi. Myślę, że nie ma co tego łączyć – mówiła Wirtualnej Polsce, gdy otrzymała jedną z dotacji. Źródło: Wirtualna Polska

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  względzie uprzywilejowany gdyż ekipa rządząca media ma po swojej stronie dzięki czemu nadal Donald T. i Bronisław K. ma stałą czeredę wielbicieli tak omamionych że gotowych skoczyć za nich w ogień! MSZ który obsadzono POkrakami przyznaje dla tvn sumę 600 tysięcy na wykonanie programu również i wyborcza komunistycznych obiboków z budżetu otrzymuje 51,6% zasobów finansowych dostępnych na reklamowanie

 • Re: Czy każdy może być sławny?

  skąd się biorą ...hm chyba z łapanki .Albo mają gdzieś na odludziu ukryty ośrodek gdzie klonują ludzi i jak im coś nie wyjdzie to robią potem z nimi takie real tv bo coś z nimi trzeba zrobić żeby "nauka i doświadczenia" nie poszło na marne. A swoją drogą ktoś kto wymyśla i zatrudnia tych ludzi do programu typu Enjoy the View

 • Re: Przed nami finał!

  ze słów wykładowcy znany dialog "powoli powoli... stoje stoje". Z samych komentarzy raczej nic nie wyniknie, gdyż ekipa tworząca Wiadomości z drugiej ręki zakończyła projekt z tego co można wyczytać(...) obejrzeć M jak Miłość o godzinie 20+ to wolę odtworzyć nagrany przez współlokatorów którzy wcześniej wracają do mieszkania odcinek WZDR. Późniejsze pory nadawania programu i oglądalność byłaby o wiele