• Informacje na temat:

  ekipa warsaw shore paweł

Artykuły na temat: ekipa warsaw shore paweł
 • Paweł Cattaneo z "Warsaw Shore" rozstał się z partnerką? Niedawno zostali rodzicami!

  Dopiero co cieszyli się z narodzin synka, a już rozstali się?! Wiele na to wskazuje. Konstancja zdradza, że zajmuje się dzieckiem, ale nie wie, co dzieje się z ojcem chłopca. Paweł Cattaneo przepadł jak kamień w wodę?

 • "Warsaw Shore": Debiut w bzykalni

  Kolejne granice zostały przekroczone? Tego, co wydarzy się w trzecim odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", na pewno się nie spodziewaliście! - reklamuje swoje show stacja MTV.

 • Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" nie są razem! Znowu ją pobił?!

  Miłość Eweliny Kubiak i Pawła Cattaneo z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" po raz kolejny nie przetrwała próby czasu. "Ewędlina" sugeruje, że powodem ich rozstania była agresja i zdrady jej ukochanego.

 • Sprzeczne opinie Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" na temat ich związku

  Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", kiedy pierwszego dnia spędzili razem noc. Jednak do tej pory pozostawali jedynie w zażyłej przyjaźni.

 • Paweł Cattaneo (22 l.), znany z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", swoje dalsze plany wiąże z show-biznesem. Chłopak chciałby nagrać płytę lub poprowadzić własny program!

 • "Ekipa z Warszawy": Imprezowanie na ekranie

  Bohaterów "Warsaw Shore - Ekipy z Warszawy" mogliśmy spotkać, kiedy imprezowali w stołecznych klubach. Teraz dowiemy się, jak ekipa radziła sobie wspólnie mieszkając i pracując. Kto z kim się kłócił, a między którymi uczestnikami zaiskrzyło - dowiemy się już w niedzielę, 10 listopada, o godz. 23 w MTV.

 • Uczestnicy "Warsaw Shore" o tym, że są parą, poinformowali na Facebooku. To właśnie z Pawłem Ewelina spędziła pierwszą noc w programie, co okupiła poważną depresją i myślami samobójczymi. Kolejne(...) zainteresowaniem płci przeciwnej, najlepszego zdania o nim nie mają koledzy, m.in. inny playboy - Paweł Trybała "Trybson". Siłacz w programie Kuby Wojewódzkiego zdradził, że Cattaneo w pierwszej edycji...

 • "Warsaw Shore": Melanż w Muzeum Maszyn Erotycznych

  W najnowszym odcinku" Warsaw Shore" ekipa po raz kolejny bawić się będzie na wyjeździe. Tym razem ósemka szalonych imprezowiczów zawita do Wrocławia!

 • Eliza Wesołowska (24 l.) i Paweł „Trybson” Trybała (26 l.) są już po ślubie! Dobrą nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych. Opublikowali także kilka zdjęć.

 • "Warsaw Shore": Nowi ekipowicze, pierwsza impreza

  W drugim odcinku programu "Warsaw Shore" atmosferę podgrzeje pojawienie się nowych ekipowiczów. Jak domownicy przyjmą Alicję i Alana? Między kim zaiskrzy, a kto komu zajdzie za skórę? Odpowiedzi poznamy już w niedzielę o godz. 23 na antenie MTV.

Wideo na temat: ekipa warsaw shore paweł
 • Impreza w "Warsaw Shore 3". Paweł odpina spodnie!

  W 3. edycji "Warsaw Shore" nie brakuje alkoholu, ostrej zabawy i seksu. Uczestnicy (dwójka nowych) postawili są poprzeczkę bardzo wysoko: chcą przegonić amerykańską ekipę z New Jersey! (Veedo/x-news)

 • Ewędlina z "Warsaw Shore" debiutuje jako wokalistka!

  Ewelina Kubiak w programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" nie zrobiła najlepszego wrażenia. Dziewczyna już pierwszej nocy przesadziła z alkoholem i przespała się z jurnym Pawłem Cattaneo, żałując później swojej postawy. Teraz 22-latka próbuje sił jako wokalistka EwelONA - w sieci właśnie zadebiutowała z piosenką "Lato moja miłość" nagraną z Tomkiem Lubertem! W klipie pojawia się również Paweł

 • Sprzeczne opinie Eweliny i Pawła z „Warsaw Shore” na temat ich związku

  Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, kiedy pierwszego dnia spędzili razem noc. Jednak do tej pory pozostawali jedynie(...) ukrywali i trzymali w niepewności naszych fanów, dlatego mogę powiedzieć, że jesteśmy razem od początku czerwca i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi – mówi Ewelina Kubiak, uczestniczka „Warsaw Shore”.