• Informacje na temat:

  ekipa zdjęciowa

Artykuły na temat: ekipa zdjęciowa
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem" aktorzy już na planie zdjęciowym

  Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska - Sosnowska. Na mazury zawita też ekipa programu TVP1 "Rolnik szuka żony". W nowej serii w życiu bohaterów nie zabraknie...

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • Ostatni dzień zdjęciowy na planie "Prawa Agaty"

  Po 7. sezonach padł ostatni przysłowiowy klaps na planie "Prawa Agaty". W ostatnich nakręconych scenach zagrali Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska oraz Leszek Lichota. Aktorzy podzielili się zdjęciami z tego dnia na swoich fan page’ach. Tego dnia na planie obecnie byli również fani serialu, którzy sprawili aktorom niespodziankę w postaci tortu.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • "M jak miłość": Wraca Weronika Rosati! Ania będzie miała romans z Andrzejem?!

  W poniedziałek, 10 i wtorek 11 września gościliśmy na planie zdjęciowym "M jak miłość" w Krakowie. Nasza ekipa była świadkiem scen z udziałem powracającej do serialu Ani (Weronika Rosati), Andrzeja (Krystian Wieczorek), Magdy (Anna Mucha), Pawła (Rafał Mroczek) i Julki (Joanna Kuberska). To właśnie w grupie tych bohaterów namiesza dawno niewidziana Anka!

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

 • "Prawo Agaty": Jaki jest sposób Dygant na zły dzień na planie?

  Aktorzy oraz ekipa często spędzają nawet 12 godzin i więcej na planie zdjęciowym. Nic więc dziwnego, że czasami dochodzi do spięć.

 • "Ziarno prawdy": Jak się kręci kryminał?

  Mistrzowska obsada, starannie dobrane plenery i wnętrza, ekipa najlepszych kaskaderów, specjalnie wytresowane zwierzęta - to tajemnice dobrego kryminału. Dystrybutor "Ziarno prawdy" zaprezentował materiał, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądała praca nad ekranizacją powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Diagnoza": Spotkanie prasowe z aktorami i twórcami serialu

  W hali zdjęciowej w podwarszawskim Sękocinie odbyło się spotkanie prasowe z aktorami i twórcami serialu "Diagnoza". Nowa produkcja stacji TVN to kolejny serial medyczny, ale tym razem z wątkiem kryminalnym.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

Zdjęcia na temat: ekipa zdjęciowa
 • Plan zdjęciowy "Ekipy z Warszawy"
 • Plan zdjęciowy "Ekipy z Warszawy"
 • Plan zdjęciowy "Ekipy z Warszawy"
Wideo na temat: ekipa zdjęciowa
 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska o serialu

  Maja Ostaszewska opowiada nam o pierwszym dniu na planie serialu "Diagnoza". - Bardzo się cieszę, że ruszyliśmy ze zdjęciami. Mamy świetną ekipę - reżyserem jest Xawery Żuławski, który jest artystą o bardzo wyrazistym guście, wyrazistej wizji tego, jak robić kino. (...) Pierwszy mój dzień zdjęciowy był dość zabawny i ciekawy, ponieważ to był dzień operacji mojej bohaterki - cały spędziłam na sali operacyjnej.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • "Gra o tron 5": Dzień na planie produkcji

  Półgodzinny dokument śledzi ekipę produkcyjną 5. sezonu "Gry o tron" w trzech lokalizacjach, w trzech różnych krajach: w Belfaście (Północna Irlandia), Dubrowniku (Chorwacja) oraz Sewilli i Osasunie (Hiszpania). Miasta z planów zdjęciowych staną się krainami z serialu: Chorwacja - Królewska Przystanią i Braavos, Sewilla i Osasuna - Dorne i Meeren, a Irlandia to ogólnie serialowa Północ. Fani serialu będą mogli poznać ludzi oraz kulisy kręcenia największej produkcji telewizyjnej.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.