• Informacje na temat:

  ekipy programu

Artykuły na temat: ekipy programu
 • Aimee Spencer z "Ekipy z Newcastle" nie żyje. Ktoś wypchnął ją z okna?

  Aimee Spencer († 27 l.), uczestniczka „Ekipy z Newcastle”, nie żyje. Kobieta zmarła w wyniku obrażeń doznanych po upadku z pierwszego piętra. „Będziemy za tobą tęsknić” – napisała jedna z przyjaciółek celebrytki.

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Martyna Wojciechowska zrealizuje program z córką?

  ...wspaniałym ludziom, z którymi pracuję, powstał 8. sezon mojego programu, inny, niż zakładaliśmy, ale uważam, że bardzo dobry. Cieszą mnie też wyniki jego oglądalności. Najlepsze jak dotąd. Skąd(...) zatrzymaniem Martyny Wojciechowskiej i ekipy "Kobiety na krańcu świata" w Pakistanie.

 • Poważna kontuzja uczestnika "Hell's Kitchen"

  W "Piekielnej Kuchni" bardzo często dochodzi do mniej lub bardziej poważnych kontuzji. Zacięcia nożem, lekkie oparzenia są niemal na porządku dziennym. Nie zawsze jednak opatrunek i pomoc obecnej na planie ekipy medycznej wystarczą. W najbliższym odcinku do szpitala trafi Sebastian Schrom.

 • Żaden odcinek programu "Nasz nowy dom" nie wzbudził takich emocji, jak ten ze Szczytna, w którym bohaterką była samotna matka, Lidia Jezierska (38 l.). Sąsiedzi nie tylko nie chcieli pomóc w remoncie, szkalowali kobietę w internecie, ale i zniszczyli pracę ekipy. Teraz tłumaczą, skąd ta zawiść.

 • Anna Starmach: Nie mam wolnej chwili

  Anna Starmach opowiada o programie "MasterChef", w którym jest jurorką, i o swoich marzeniach.

 • "Prawo Agaty": Bronisław Wrocławski dostał brawa od całej ekipy!

  ...od całej ekipy serialu. Najgłośniej klaskała Agnieszka Dygant. 

 • Agata Załęcka: "Na sygnale" w Leśnej Górze

  "Na sygnale" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

 • Rubik walczy z Mielcarz o program w TVN!

  ...wrażenia ani na ekipie pracującej przy show, ani na uczestnikach. Była oschła, wyniosła, nie potrafiła się dogadać" - tak wspominały ją osoby z ekipy programu. Cóż, Rubik też nie wydaje się(...). Jak donoszą wirtualnemedia.pl, zdjęcia do programu ruszą w listopadzie. W tej chwili podejmowane są ostateczne decyzje, co do gospodyni programu. O tę fuchę walczą ze sobą Anja Rubik i Magda...

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

Zdjęcia na temat: ekipy programu
Wideo na temat: ekipy programu
 • Uczestnik "Ekipy z Warszawy": Jestem hojnie obdarzony

  Paweł Katanio, uczestnik programu "Ekipa z Warszawy", pochwalił się swoim największym atutem. 22-latek zdradził ponadto, że jego włoskie korzenie pomagają mu w kontaktach z kobietami. "Kocham je uwodzić, to jest moje hobby" - powiedział. W Polkach ceni przede wszystkim szczupłą sylwetkę i brak zahamowań. Seks jest dla niego priorytetem. "Najważniejszym moim atutem jest to, że jestem hojnie

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

 • Jan Pospieszalski wrócił do TVP. Liczy na grupowe zwolnienia "starej ekipy"

  Jan Pospieszalski od 1 marca ponownie prowadzi program „Warto rozmawiać” na antenie TVP1. Publicysta uważa, że poprzednia ekipa rządząca doprowadziła do przerostu zatrudnienia i oczekuje kolejnych zmian personalnych w TVP. Jego zdaniem nowe władze telewizji powinny prowadzić politykę kadrową z gospodarskim podejściem i optymalizując wydatki. – Budzi moje zdziwienie i rodzaj dziwnego niepokoju fakt, że idąc po tych korytarzach, widzę ciągle te same twarze, które obserwowałem w...

 • Fotograf

  Mroczny thriller w reżyserii Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni "Małej Moskwy". Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak ("Obława", "Dziewczyna z szafy", "Symetria", "Sęp"). Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy...