• Informacje na temat:

  ekologiczne ubrania

Artykuły na temat: ekologiczne ubrania
 • Mrozowska: Ubrania dzieciom kupuję w secondhandach!

  ...namawiać Polaków do ekologicznego trybu życia!  Jej rodzina ekologiczne nawyki ma wyrobione już od kilku lat. Aktorka zwraca uwagę m.in. na opakowanie produktów żywnościowych, unikając tych, które nie są(...) producentów kupowanego ubrania. Gwiazda chętnie wymienia się ze znajomymi nie tylko ubraniami. Chętnie oddaje lub przyjmuje także takie rzeczy jak akcesoria dziecięce, sprzęt sportowy oraz zabawki.  "Moje...

 • Michael Jackson po śmierci powiększa fortunę

  Michael Jackson po raz drugi z rzędu otwiera opublikowaną przez magazyn "Forbes" listę najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd.

 • Reni Jusis odcina się od ekologicznego macierzyństwa?

  ...! "Przy pierwszym dziecku ekologiczne macierzyństwo było moją zajawką, a przy drugim stwierdziłam, że to jest koncepcja dla leniwych. Byłam tak zmęczona, nie było mowy, żebym wstawała, podnosiła dziecko...

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Emma Watson projektuje ekologiczne ubrania

  ...być ubrania z metką Fair Trade. Emma wykorzystała swoje umiłowanie do mody, świetny styl i świeże spojrzenie, aby stworzyć kolekcję, której odbiorcami będą młodzi ludzie" - powiedziała założycielka(...) południowej Francji, Londynem i czasem spędzonym na wsi. Ubrania trafią do sklepów pod koniec lutego. Zyski trafią na konto fundacji People Tree Foundation, która ma wspierać etycznych producentów...

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • Pokaz mody... ekologicznej. Gwiazdy na wybiegu!

  Julia Pietrucha, czyli Ala Staniszewska z "M jak miłość", i Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", były największymi gwiazdami pokazu pierwszej ekologicznej kolekcji Odzieżowego Pola.

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Agnieszka Cegielska: Przynoszę do pracy własny olejek do odświeżania powietrza

  Oprócz Anny Lewandowskiej w polskim show-biznesie jest jeszcze kilka osób znanych, które otwarcie przyznają, że starają się zdrowo i ekologicznie żyć. Kilka lat temu Reni Jusis zdradziła, że pierze ubrania w specjalnych orzechach zamiast w proszku, a Iza Miko z kolei przekonywała do dobroczynnego działania szamponu z wódki, a także korzyści płynących z okadzania waginy kadzidłem z białej...

 • Szulim: Modna i ekologiczna

  Agnieszka Szulim należy do grona najlepiej ubranych gwiazd show-biznesu. Przy okazji znana jest też z krytykowania prawdziwych futer.

Zdjęcia na temat: ekologiczne ubrania