• Informacje na temat:

  ekskluzywna

Artykuły na temat: ekskluzywna
Zdjęcia na temat: ekskluzywna
Wideo na temat: ekskluzywna
 • Marcelina Zawadzka dokonała ekskluzywnego zakupu! Co kupiła?

  Marcelina Zawadzka (30 l.) postanowiła spełnić swoje największe marzenie i kupiła nowy motocykl za około 40 000 tysięcy złotych. W rozmowie z naszym reporterem zdradziła, że w ten sposób nagrodziła się po występie w programie Dance, Dance, Dance. Dowiedzieliśmy się, że miłość do motocykli jest u niej dziedziczna. Najpierw babcia listonoszka jeździła jednośladem, potem jej kuzynka, a na końcu pierwszy chłopak zaszczepił w niej tę pasję.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Felicjańska ze swoim "mężem" buduje ekskluzywne osiedle! "Chcę pomagać"

  Ilona Felicjańska wraz ze swoim narzeczonym zamierza budować ekskluzywne osiedla pod Warszawą. Mąż" celebrytki zajmie się stroną biznesową przedsięwzięcia, natomiast Ilona będzie służyła radą, pomocą i PR-em. "On jest od zarabiania pieniędzy, ja od pomagania. Chcemy połączyć te dwie rzeczy i pomóc młodym ludziom" - mówi była modelka. (WideoPortal/x-news)

 • Call Girl

  Sztokholm, rok 1976. Za fasadą opiekuńczego państwa, kwitnie seksbiznes. W nocnych klubach i pokojach hotelowych, politycy korzystają z usług nieletnich prostytutek. Iris – wychowanka poprawczaka zostaje ekskluzywną Call Girl zwabiona wystawnym życiem i drogimi ciuchami. Nastolatka, która sypia za pieniądze z urzędnikami jest cennym świadkiem w śledztwie, które ma doprowadzić do przewrotu na szczytach władzy.

Dyskusje na temat: ekskluzywna
 • Re: "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  To tylko ekskluzywna "qur$a" jak każda gwiazda i gwiazdeczka.

 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa chce się zmienić dla ukochanego!

  Hehe znam to dobry dowcip jest. A one wszystkie se wmawiają, że ekskluzywna ku... to nie ku...

 • Re: "Na Wspólnej": Demony przeszłości

  WCZORAJ CZYTAŁEM WYWIAD Z BYŁYM GANGSTEREM PS. " CHIŃCZYK" . Z WYWIADU JASNO WYNIKA , ŻE JEDNA Z BARDZO POPULARNYCH POGODYNEK TELEWIZYJNYCH WCZEŚNIEJ PRACOWAŁA W WAWIE JAKO EKSKLUZYWNA DZIEWCZYNA DO TOWARZYSTWA ( DELIKATNIE MÓWIĄC :) CIEKAWE O KIM MOWA ?

 • Re: "Mąż czy nie mąż": Czy warto dawać drugą szansę?

  Egipska jest bawełna... To stamtąd pochodzi ekskluzywna pościel, ale ona jest obowiązkowo bawełniana. Na satynie śpią tylko nowobogaccy.

 • Ekskluzywna "Zofia"

  willa taka sobie,uważam,że dom Agnieszki i Pina jest dużo bardziej olazały niż Marysi która jest dużo bardziej bogata,ale wolę ten niż poprzedni,który jak dla mnie był bardzo kiczowaty.W jednym z odcinków,gdy Maria z Olgierdem chodzili po ogrodzie w tle był widoczny plac zabaw dla małych dzieci ( teraz wiadomo ze to 6-latki) wtedy wydało mi się śmieszne to,że w domu Marii gdzie mieszkają nastolatki jest taki plac.

 • Re: Przemek zakocha się w prostytutce?

  Ekskluzywna czy nie ? . A już załapałem :to zależy czy robi to w Bentleyu,czy w golfie3 tdi.Ale trzeba być pierwotniakiem ,czyli jednokomórkowcem ,by oglądać takie bzdety.Sam nie oglądam ,bo mam dwie komórki,czyli stoję wyżej na szczeblu ewolucji.

 • Re: Przemek zakocha się w prostytutce?

  Ekskluzywna czy nie ? . A już załapałem :to zależy czy robi to w Bentleyu,czy w golfie3 tdi.Ale trzeba być pierwotniakiem ,czyli jednokomórkowcem ,by oglądać takie bzdety.Sam nie oglądam ,bo mam dwie komórki,czyli stoję wyżej na szczeblu ewolucji. ale zaglądnąć i przeczytać właśnie ten arytuł musiałeś??? Ach te pierwotniaki i bezkręgowce............

 • Re: Przemek zakocha się w prostytutce?

  ale zaglądnąć i przeczytać właśnie ten arytuł musiałeś??? Ach te pierwotniaki i bezkręgowce............ ~gość Ekskluzywna czy nie ? . A już załapałem :to zależy czy robi to w Bentleyu,czy w golfie3 tdi.Ale trzeba być pierwotniakiem ,czyli jednokomórkowcem ,by oglądać takie bzdety.Sam nie oglądam ,bo mam dwie komórki,czyli stoję wyżej na szczeblu ewolucji. ha ha ha

 • Re: Hana w ciąży z Piotrem!

  w samotności pozostaje niestrudzenie na polu bitwy. Na moje może nawet skończyć jako ekskluzywna dama do towarzystwa, tylko niech jej już nie widzę na ekranie. Wydaje mi się że komuś bardzo mocno nie