• Informacje na temat:

  ela zapendowska wzrok

Artykuły na temat: ela zapendowska wzrok
 • Elżbieta Zapendowska traci wzrok!

  Elżbieta Zapendowska (67 l.) wyznała, że widzi coraz gorzej.

 • Zapendowska o udziale w "Idolu": Miałam wątpliwości, czy sobie dam radę, jeśli chodzi o wzrok!

  Ela Zapendowska (69 l.) jest zachwycona składem jurorskim nowej edycji "Idola". Twierdzi, że wszyscy bardzo się polubili i wzajemnie się wspierają. Ela nie ukrywa też, że obawiała się ponownego udziału w talent show ze względu na stan zdrowia.

 • Kora do uczestnika: "Jesteś głuptakiem"

  Niewiedza sprawiła, że szansę na dogrywkę stracił jeden z uczestników "Must Be The Music". Poszło o utwór Marka Jackowskiego, z którym Kora współtworzyła Maanam.

 • "Must Be The Music": Zachwycająca 17-latka

  Muzyczny show Polsatu stara się promować wykonawców z własnym repertuarem, ale bohaterką niedzielnego (16 września) odcinka została 17-letnia Alicja Monczkowska, która zaśpiewała klasyk "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" Arethy Franklin.

 • "Idol": Wbrew jurorom

  W środę, 30 marca, tuż przed północą, poznaliśmy kolejną dwójkę finalistów tegorocznej edycji "Idola". Widzowie w głosowaniu wskazali na faworyta jurorów, Sławomira Peca, oraz - trochę niespodziewanie - na Dominikę Pawłowską, której nie typował żaden juror. Ona sama nie kryła wielkiego zaskoczenia przejściem do finału.

Wideo na temat: ela zapendowska wzrok
 • Zapendowska traci wzrok!

  Ela Zapendowska o swoim udziale w nowej edycji "Idola"...

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...