• Informacje na temat:

  elegancki letni garnitur

Artykuły na temat: elegancki letni garnitur
 • Hubert Urbański to tata na medal! Kupił swojej 27-letniej córce mieszkanie!

  Elegancki garnitur, starannie ostrzyżone włosy, ogolona twarz. Hubert Urbański znów wygląda jak angielski dżentelmen. Po dawnym zagubionym, bezrobotnym gwiazdorze z długą siwą brodą nie ma już śladu(...) on jednak pieniędzy na siebie, ale jest bardzo hojny dla rodziny. Ostatnio kupił mieszkanie dla swojej najstarszej córki, 27-letniej Marianny" – wyjawia  źródło tygodnika. Urbański jest ojcem czterech...

 • Metamorfoza Pattinsona

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przeszedł ostatnio modową metamorfozę. Nowy, bardziej elegancki i dopracowany styl aktora to wynik współpracy z Fridą Giannini, dyrektorką kreatywną Gucci.

 • Pora znowu ruszyć w świat

  ...- Tytuł pasuje do serialu, ponieważ główni bohaterowie tak naprawdę żyją na krawędzi. Są pogubieni, mają różnego rodzaju problemy, tajemnice i nałogi, z którymi trudno im się uporać - mówi Mateusz Damięcki, którego właśnie oglądamy w letnich powtórkach serialu Macieja Dutkiewicza.

 • Mezo po ślubie

  W piątek, 3 czerwca, 22-letni polski raper Jacek Mejer, lepiej znany jako Mezo, zmienił stan cywilny. Jak już informowaliśmy, jego wybranką została modelka Sandra Łupicka, siostra Remika, szefa wytwórni UMC, który jest wydawcą płyt Meza. Ceremonia odbyła się w kościele św. Stanisława Biskupa, czyli poznańskiej farze, na Starym Rynku w Poznaniu.

 • Pete Doherty wyszedł z więzienia

  ...29-letni muzyk wyszedł z więzienia w zachodnim Londynie dziś o godzinie 7:10. Został zwolniony po odsiedzeniu 29 dni z... 14 tygodni wyroku. Opłaca się być gwiazdą. Przypomnijmy, Paris Hilton spędziła za kratkami 2 z 4 tygodni.

 • "Kuba Wojewódzki jest hipokrytą"

  Juror "Mam talent" w ostrych słowach zaatakował jurora "X Factor".

 • Nieznane fakty o Bogusławie Kaczyńskim wychodzą na jaw!

  Przez pięćdziesiąt lat był ekspertem od muzyki poważnej: komentował, przekazywał wiedzę. Był postacią z trochę innej epoki: elegancki i elokwentny, o nienagannych manierach, mówiący piękną(...) surowymi metodami. Lekcje gry na fortepianie zaczął już jako 2,5-letni brzdąc. Marzeniem ojca pana Bogusława było, by został sławnym pianistą. Swój pierwszy koncert dał w wieku 4 lat. Mały Boguś...

 • Długo, świeżo i szczęśliwie

  A$AP Rocky "Long.Live.A$AP", Sony Music

 • Wojciech Błach: Marzę o trójce dzieci

  ...właściwym miejscu. Pana 5-letni syn Bruno ze związku z Kamillą Baar też miał ważną rolę do odegrania w czasie ceremonii... - Tak, ubrany w elegancki garnitur podawał obrączki. Bardzo przeżywał ślub...

 • Brian Epstein: Piąty Beatles

  50 lat temu (24 stycznia 1962 roku) kontrakt menedżerski z grupą The Beatles podpisał Brian Epstein. "Jeżeli kogokolwiek można nazwać 'Piątym Beatlesem', to był nim właśnie Brian" - powiedział po latach Paul McCartney, oddając hołd ekscentrycznemu, ale jakże skutecznemu menedżerowi.